Osaühing Peetrimõisa Villa
Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
Ettevõte kanti registrisse 23 aastat ja 175 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 8,7 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 31 542,00 | 44 228,00 | 16 502,00 | 174 985,00 | 208 427,00 |
| Ärikasum (€) | -494 027,00 | -47 283,00 | -207 401,00 | 28 746,00 | 53 894,00 |
| Puhaskasum (€) | -494 119,00 | -47 308,00 | -207 692,00 | 25 293,00 | 61 895,00 |
| Varad (€) | 294 124,00 | 243 940,00 | 60 465,00 | 71 144,00 | 132 226,00 |
| Kohustised (€) | 6 411,00 | 3 536,00 | 27 753,00 | 13 139,00 | 12 326,00 |
| Omakapital (€) | 287 713,00 | 240 404,00 | 32 712,00 | 58 005,00 | 119 900,00 |
| Raha (€) | 9 992,00 | 5 444,00 | 9 425,00 | 22 508,00 | 103 107,00 |
| Töötajate arv | — | — | 1,00 | 3,00 | 5,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 132 tuh €
- Omakapital
- 120 tuh €
- Kohustised
- 12,3 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (20)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 71,4 tuh €
- Riiklikud maksud
- 11,7 tuh €
- Tööjõumaksud
- 7,4 tuh €
- Töötajaid
- 5,00
Avaliku sektori maksed
2026
8,7 tuh € · 21 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 208 427,00 € · puhaskasum 61 895,00 €
müügitulu 174 985,00 € · puhaskasum 25 293,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 16 502,00 € · puhaskahjum 207 692,00 €
müügitulu 44 228,00 € · puhaskahjum 47 308,00 €
müügitulu 31 542,00 € · puhaskahjum 494 119,00 €
müügitulu 46 776,00 € · puhaskahjum 20 372,00 €
müügitulu 41 937,00 € · puhaskahjum 63 351,00 €
müügitulu 48 307,00 € · puhaskahjum 9 700,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Viljandi maakond, Viljandi vald, Valma küla, Lorupi tee 2 · 70121 · kanne 8 · Menetlus: Kanne Ä 20033468 / 9
Ettevõtte aadress muutus: Viljandi maakond, Viljandi vald, Valma küla, Lorupi · 70113 · kanne 7 · Menetlus: Kanne Ä 20033468 / 8
müügitulu 191 138,00 € · puhaskasum 49 063,00 €
müügitulu 214 280,00 € · puhaskasum 61 243,00 €
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
12 · kanne 4
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
2 · kanne 1
Jõustunud · Esmakanne
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 08.08.2026