osaühing Anne Illaku Hambaravi
Hambaravi
Ettevõte kanti registrisse 23 aastat ja 240 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 07.08.2019: Alla 19-aastastele kindlustatutele hambaraviteenuse osutamiseks Saare maakonnas ravi rahastamise lepingu sõlmimine.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 34,1 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 69 122,00 | 80 622,00 | 100 814,00 | 124 714,00 | 113 274,00 |
| Ärikasum (€) | 1 382,00 | 14 752,00 | 27 050,00 | 27 111,00 | 14 277,00 |
| Puhaskasum (€) | 1 382,00 | 13 763,00 | 23 584,00 | 27 118,00 | 14 283,00 |
| Varad (€) | 77 231,00 | 86 934,00 | 97 054,00 | 126 436,00 | 141 154,00 |
| Kohustised (€) | 7 285,00 | 7 225,00 | 7 761,00 | 10 025,00 | 10 460,00 |
| Omakapital (€) | 69 946,00 | 79 709,00 | 89 293,00 | 116 411,00 | 130 694,00 |
| Raha (€) | 75 361,00 | 84 194,00 | 94 881,00 | 122 943,00 | 138 853,00 |
| Töötajate arv | — | — | 2,00 | 2,00 | 2,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 141 tuh €
- Omakapital
- 131 tuh €
- Kohustised
- 10,5 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (20)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Riiklikud maksud
- 7,8 tuh €
- Tööjõumaksud
- 8,0 tuh €
- Töötajaid
- 2,00
Riigihanked
2019–2019 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 1
Avaliku sektori maksed
2026
34,1 tuh € · 61 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 113 274,00 € · puhaskasum 14 283,00 €
müügitulu 124 714,00 € · puhaskasum 27 118,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 100 814,00 € · puhaskasum 23 584,00 €
müügitulu 80 622,00 € · puhaskasum 13 763,00 €
müügitulu 69 122,00 € · puhaskasum 1 382,00 €
müügitulu 65 115,00 € · puhaskasum 8 549,00 €
müügitulu 72 838,00 € · puhaskasum 18 074,00 €
müügitulu 67 252,00 € · puhaskasum 16 568,00 €
müügitulu 63 155,00 € · puhaskasum 13 106,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Saare maakond, Saaremaa vald, Kuressaare linn, Rohu tn 5 · 93819 · kanne 6 · Menetlus: Kanne Ä 30018004 / 6
Ettevõtte aadress muutus: Saare maakond, Kuressaare linn, Rohu tn 5 · 93819 · kanne 5 · Menetlus: Kanne Ä 30018004 / 5
müügitulu 52 044,00 € · puhaskasum 3 458,00 €
Osaühing · OÜ · kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 06.08.2026