OÜ Mesilase Põlved
Reklaamiagentuuride tegevus
Ettevõte kanti registrisse 23 aastat ja 309 päeva tagasi.
2025. aastal müügitulu oli olemasolevate andmete suurim.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 10,5 tuh €.
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 2 100,00 | 29 446,00 | 58 275,00 | 58 645,00 | 129 616,00 |
| Ärikasum (€) | -1 345,00 | 19 396,00 | 31 675,00 | 18 994,00 | 44 335,00 |
| Puhaskasum (€) | -291 209,00 | 25 434,00 | 41 884,00 | 18 386,00 | 44 096,00 |
| Varad (€) | 105 998,00 | 114 627,00 | 140 324,00 | 147 960,00 | 136 365,00 |
| Kohustised (€) | 81 461,00 | 64 095,00 | 47 908,00 | 37 158,00 | 21 467,00 |
| Omakapital (€) | 24 537,00 | 50 532,00 | 92 416,00 | 110 802,00 | 114 898,00 |
| Raha (€) | 538,00 | 1 092,00 | 6,00 | 90,00 | 66 632,00 |
| Töötajate arv | — | — | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
2025Müügitulu oli olemasolevate andmete suurim.
2022Ettevõte jõudis pärast kahte kahjumiaastat kasumisse.
2019Ettevõte jõudis pärast kahte kahjumiaastat kasumisse.
- Varad · 2025
- 136 tuh €
- Omakapital
- 115 tuh €
- Kohustised
- 21,5 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (20)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 33,1 tuh €
- Riiklikud maksud
- 4,2 tuh €
- Tööjõumaksud
- 176 €
- Töötajaid
- 1,00
Avaliku sektori maksed
2026
10,5 tuh € · 11 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 129 616,00 € · puhaskasum 44 096,00 €
müügitulu 58 645,00 € · puhaskasum 18 386,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 58 275,00 € · puhaskasum 41 884,00 €
müügitulu 29 446,00 € · puhaskasum 25 434,00 €
müügitulu 2 100,00 € · puhaskahjum 291 209,00 €
müügitulu 0,00 € · puhaskahjum 5 666,00 €
müügitulu 1 400,00 € · puhaskasum 2 470,00 €
müügitulu 13 205,00 € · puhaskahjum 73 206,00 €
müügitulu 19 500,00 € · puhaskahjum 18 462,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Sauna tn 3-3 · 10140 · kanne 6 · Menetlus: Kanne Ä 10069855 / 6
müügitulu 18 660,00 € · puhaskahjum 6 698,00 €
12 · kanne 3
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 19.08.2026