osaühing TAMBERGI HAMBARAVI
Hambaravi
Ettevõte kanti registrisse 23 aastat ja 320 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 06.08.2019: Alla 19-aastastele kindlustatutele hambaraviteenuse osutamiseks Järva maakonnas ravi rahastamise lepingu sõlmimine.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 38,5 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 77 584,00 | 80 330,00 | 93 105,00 | 120 917,00 | 136 720,00 |
| Ärikasum (€) | 9 513,00 | 429,00 | 44 379,00 | 58 929,00 | 66 877,00 |
| Puhaskasum (€) | 9 515,00 | 431,00 | 40 057,00 | 51 962,00 | 55 040,00 |
| Varad (€) | 37 788,00 | 39 552,00 | 59 230,00 | 82 589,00 | 109 722,00 |
| Kohustised (€) | 7 647,00 | 8 980,00 | 6 601,00 | 7 998,00 | 22 090,00 |
| Omakapital (€) | 30 141,00 | 30 572,00 | 52 629,00 | 74 591,00 | 87 632,00 |
| Raha (€) | 29 835,00 | 35 084,00 | 53 884,00 | 75 295,00 | 106 408,00 |
| Töötajate arv | — | — | 2,00 | 2,00 | 2,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 110 tuh €
- Omakapital
- 87,6 tuh €
- Kohustised
- 22,1 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (20)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Riiklikud maksud
- 6,6 tuh €
- Tööjõumaksud
- 3,9 tuh €
- Töötajaid
- 2,00
Riigihanked
2019–2019 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 1
Avaliku sektori maksed
2026
38,5 tuh € · 48 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 136 720,00 € · puhaskasum 55 040,00 €
müügitulu 120 917,00 € · puhaskasum 51 962,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 93 105,00 € · puhaskasum 40 057,00 €
müügitulu 80 330,00 € · puhaskasum 431,00 €
müügitulu 77 584,00 € · puhaskasum 9 515,00 €
müügitulu 68 798,00 € · puhaskasum 907,00 €
müügitulu 86 062,00 € · puhaskasum 11 336,00 €
müügitulu 75 572,00 € · puhaskasum 8 730,00 €
müügitulu 51 954,00 € · puhaskasum 5 274,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Järva maakond, Paide linn, Paide linn, Suur-Aia tn 2-7 · 72711 · kanne 5 · Menetlus: Kanne Ä 30028296 / 5
Ettevõtte aadress muutus: Järva maakond, Paide linn, Suur-Aia tn 2-7 · 72711 · kanne 4 · Menetlus: Kanne Ä 30028296 / 4
müügitulu 46 531,00 € · puhaskahjum 2 069,00 €
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 10.08.2026