osaühing LINAARUS
Muude ehitusmaterjalide ja -tarvete jaemüük
Ettevõte kanti registrisse 23 aastat ja 319 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 10,5 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 1 932 394,00 | 2 262 881,00 | 2 259 126,00 | 2 144 500,00 | 1 892 346,00 |
| Ärikasum (€) | 110 034,00 | 105 223,00 | 78 303,00 | 81 310,00 | 10 994,00 |
| Puhaskasum (€) | 111 838,00 | 106 625,00 | 71 854,00 | 78 644,00 | 13 397,00 |
| Varad (€) | 859 062,00 | 983 911,00 | 1 018 892,00 | 1 084 438,00 | 1 087 880,00 |
| Kohustised (€) | 268 549,00 | 286 773,00 | 249 900,00 | 236 802,00 | 226 847,00 |
| Omakapital (€) | 590 513,00 | 697 138,00 | 768 992,00 | 847 636,00 | 861 033,00 |
| Raha (€) | 189 702,00 | 180 939,00 | 252 295,00 | 342 596,00 | 346 389,00 |
| Töötajate arv | — | — | 11,00 | 12,00 | 13,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 1,1 mln €
- Omakapital
- 861 tuh €
- Kohustised
- 227 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (20)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 641 tuh €
- Riiklikud maksud
- 63,7 tuh €
- Tööjõumaksud
- 28,5 tuh €
- Töötajaid
- 13,00
Avaliku sektori maksed
2026
10,5 tuh € · 39 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 1 892 346,00 € · puhaskasum 13 397,00 €
müügitulu 2 144 500,00 € · puhaskasum 78 644,00 €
Varasemad muutused
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
müügitulu 2 259 126,00 € · puhaskasum 71 854,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
müügitulu 2 262 881,00 € · puhaskasum 106 625,00 €
müügitulu 1 932 394,00 € · puhaskasum 111 838,00 €
müügitulu 1 748 127,00 € · puhaskasum 107 120,00 €
müügitulu 1 429 780,00 € · puhaskasum 29 713,00 €
müügitulu 1 291 405,00 € · puhaskasum 33 232,00 €
müügitulu 1 191 691,00 € · puhaskasum 23 498,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Põlva maakond, Põlva vald, Põlva linn, Jaama tn 16d · 63308 · kanne 8 · Menetlus: Kanne Ä 20024014 / 8
müügitulu 1 061 918,00 € · puhaskasum 31 287,00 €
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
2 · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 08.08.2026