OÜ Tähe Erakliinik
Eriarstiabi
Ettevõte kanti registrisse 23 aastat ja 325 päeva tagasi.
2025. aastal töötajate arv kasvas aastaga 3-lt 13-le.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 3 võrra rohkem kui 2025. aasta samas kvartalis.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 12.10.2021: Ambulatoorse otorinolarüngoloogia erialal teenuse osutamiseks ravi rahastamise lepingu sõlmimine.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 92,5 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 87 158,00 | 172 963,00 | 259 272,00 | 258 389,00 | 239 457,00 |
| Ärikasum (€) | -4 150,00 | 49 993,00 | 80 225,00 | 56 330,00 | 34 412,00 |
| Puhaskasum (€) | 898,00 | 54 544,00 | 86 718,00 | 43 666,00 | 41 798,00 |
| Varad (€) | 295 554,00 | 354 871,00 | 445 615,00 | 397 797,00 | 431 861,00 |
| Kohustised (€) | 11 709,00 | 16 482,00 | 20 568,00 | 29 084,00 | 21 350,00 |
| Omakapital (€) | 283 845,00 | 338 389,00 | 425 047,00 | 368 713,00 | 410 511,00 |
| Raha (€) | 30 519,00 | 117 417,00 | 37 194,00 | 13 497,00 | 25 894,00 |
| Töötajate arv | — | — | 3,00 | 3,00 | 13,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
2025Töötajate arv kasvas aastaga 3-lt 13-le.
2021Ettevõte jõudis pärast kahte kahjumiaastat kasumisse.
- Varad · 2025
- 432 tuh €
- Omakapital
- 411 tuh €
- Kohustised
- 21,4 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (20)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Riiklikud maksud
- 15,6 tuh €
- Tööjõumaksud
- 16,4 tuh €
- Töötajaid
- 25,00
Riigihanked
2021–2021 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 1
Avaliku sektori maksed
2026
92,5 tuh € · 24 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 239 457,00 € · puhaskasum 41 798,00 €
müügitulu 258 389,00 € · puhaskasum 43 666,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 259 272,00 € · puhaskasum 86 718,00 €
müügitulu 172 963,00 € · puhaskasum 54 544,00 €
müügitulu 87 158,00 € · puhaskasum 898,00 €
müügitulu 73 436,00 € · puhaskahjum 425,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Tartu maakond, Tartu linn, Tartu linn, Sangla tn 63 · 50407 · kanne 8 · Menetlus: Kanne Ä 20023972 / 8
müügitulu 95 575,00 € · puhaskahjum 1 654,00 €
müügitulu 126 641,00 € · puhaskasum 32 251,00 €
müügitulu 115 676,00 € · puhaskasum 31 262,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Tartu maakond, Tartu linn, Tartu linn, Tähe tn 95 · 50107 · kanne 6 · Menetlus: Kanne Ä 20023972 / 6
Ettevõtte aadress muutus: Tartu maakond, Tartu linn, Tähe tn 95 · 50107 · kanne 5 · Menetlus: Kanne Ä 20023972 / 5
müügitulu 123 193,00 € · puhaskasum 39 227,00 €
12 · kanne 2
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
2 · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 20.08.2026