Garberi Osaühing
Metsavarumine
Ettevõte kanti registrisse 23 aastat ja 272 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 1,7 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 5 474,00 | 12 052,00 | 15 324,00 | 141 303,00 | 8 056,00 |
| Ärikasum (€) | -41 994,00 | -33 864,00 | -37 920,00 | 50 362,00 | -57 137,00 |
| Puhaskasum (€) | -49 370,00 | -41 190,00 | -40 968,00 | 42 477,00 | -64 505,00 |
| Varad (€) | 301 937,00 | 239 895,00 | 193 479,00 | 248 092,00 | 182 825,00 |
| Kohustised (€) | 208 179,00 | 187 327,00 | 181 879,00 | 194 015,00 | 178 263,00 |
| Omakapital (€) | 93 758,00 | 52 568,00 | 11 600,00 | 54 077,00 | 4 562,00 |
| Raha (€) | 40 389,00 | 11 469,00 | 3 288,00 | 49 221,00 | 3 675,00 |
| Töötajate arv | — | — | 2,00 | 2,00 | 2,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 183 tuh €
- Omakapital
- 4,6 tuh €
- Kohustised
- 178 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (20)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 2,4 tuh €
- Riiklikud maksud
- 2,2 tuh €
- Tööjõumaksud
- 2,4 tuh €
- Töötajaid
- 2,00
Avaliku sektori maksed
2026
1,7 tuh € · 1 makse
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 8 056,00 € · puhaskahjum 64 505,00 €
müügitulu 141 303,00 € · puhaskasum 42 477,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 15 324,00 € · puhaskahjum 40 968,00 €
müügitulu 12 052,00 € · puhaskahjum 41 190,00 €
müügitulu 5 474,00 € · puhaskahjum 49 370,00 €
müügitulu 19 313,00 € · puhaskahjum 20 983,00 €
müügitulu 43 324,00 € · puhaskasum 2 613,00 €
müügitulu 94 978,00 € · puhaskasum 11 360,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
müügitulu 44 697,00 € · puhaskahjum 17 337,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Pärnu maakond, Põhja-Pärnumaa vald, Tagassaare küla, Hiiekivi · 87629 · kanne 8 · Menetlus: Kanne Ä 30017891 / 8
Ettevõtte aadress muutus: Pärnu maakond, Vändra vald, Tagassaare küla, Hiiekivi · 87629 · kanne 7 · Menetlus: Kanne Ä 30017891 / 7
müügitulu 30 420,00 € · puhaskahjum 14 028,00 €
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Osaühing · OÜ · kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
2 · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 26.07.2026