osaühing Kookla Seemnekeskus
Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
Ettevõte kanti registrisse 23 aastat ja 323 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 179 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 1 123 546,00 | 869 999,00 | 1 195 842,00 |
| Puhaskasum (€) | -278 646,00 | -29 968,00 | 182 803,00 |
| Varad (€) | 4 791 000,00 | 4 939 938,00 | 5 472 761,00 |
| Kohustised (€) | 1 570 800,00 | 1 749 706,00 | 2 099 726,00 |
| Omakapital (€) | 3 220 200,00 | 3 190 232,00 | 3 373 035,00 |
| Raha (€) | 194 840,00 | 38 258,00 | 84 260,00 |
| Töötajate arv | 6,00 | 6,00 | 6,00 |
Aastaaruanded · 2023–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 5,5 mln €
- Omakapital
- 3,4 mln €
- Kohustised
- 2,1 mln €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (20)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 382 tuh €
- Riiklikud maksud
- 0 €
- Tööjõumaksud
- 24,7 tuh €
- Töötajaid
- 5,00
Avaliku sektori maksed
2026
179 tuh € · 5 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 1 195 842,00 € · puhaskasum 182 803,00 €
müügitulu 869 999,00 € · puhaskahjum 29 968,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 1 123 546,00 € · puhaskahjum 278 646,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Viljandi maakond, Põhja-Sakala vald, Kobruvere küla, Ojakalda · 71306 · kanne 9 · Menetlus: Kanne Ä 20030949 / 9
Ettevõtte aadress muutus: Viljandi maakond, Põhja-Sakala vald, Kobruvere küla · 71306 · kanne 8 · Menetlus: Kanne Ä 20030949 / 8
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
12 · kanne 5
12 · kanne 4
Jõustunud · Muutmiskanne
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
2 · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 07.08.2026