Osaühing Fooneks
Elektri- ja sidevõrkude ehitus
31.10.2026 · Ettevõte kadus avalikust maksuvõlglaste nimekirjast
Ettevõte kanti registrisse 23 aastat ja 338 päeva tagasi.
2023. aastal müügitulu oli olemasolevate andmete suurim.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 2 võrra vähem kui 2025. aasta samas kvartalis.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 28.09.2026; lepingu maksumus 50,3 tuh €: Pärnumaa, Pärnu linn, Niine AJ F2 nõuetekohasus (IP9339, LC5158).
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 44,4 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 2 029 906,00 | 2 841 587,00 | 3 667 386,00 | 2 609 010,00 | 1 859 557,00 |
| Ärikasum (€) | 414 182,00 | 548 789,00 | 1 066 443,00 | 269 965,00 | 155 197,00 |
| Puhaskasum (€) | 328 262,00 | 473 201,00 | 1 056 330,00 | 151 752,00 | 77 109,00 |
| Varad (€) | 798 914,00 | 799 921,00 | 1 328 676,00 | 788 456,00 | 664 476,00 |
| Kohustised (€) | 697 566,00 | 765 372,00 | 389 417,00 | 297 445,00 | 300 014,00 |
| Omakapital (€) | 101 348,00 | 34 549,00 | 939 259,00 | 491 011,00 | 364 462,00 |
| Raha (€) | 116 069,00 | 227 506,00 | 177 269,00 | 72 760,00 | 4 029,00 |
| Töötajate arv | — | — | 8,00 | 8,00 | 8,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
2023Müügitulu oli olemasolevate andmete suurim.
2017Müügitulu ületas olemasolevate andmete põhjal esimest korda miljoni euro piiri.
- Varad · 2025
- 664 tuh €
- Omakapital
- 364 tuh €
- Kohustised
- 300 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (20)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 640 tuh €
- Riiklikud maksud
- 114 tuh €
- Tööjõumaksud
- 18,5 tuh €
- Töötajaid
- 8,00
Riigihanked
2019–2026 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 72
- Teadaolev maht
- Vähemalt 3,7 mln €
Avaliku sektori maksed
2026
44,4 tuh € · 7 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
25 514,38 € → 10 339,67 € · vähenes 15 174,71 € · sh tasumisgraafikus 10 339,67 € · graafiku lõpp 31.10.2026 · vanima nõude tähtpäev 20.07.2026
40 689,09 € → 25 514,38 € · vähenes 15 174,71 € · sh tasumisgraafikus 25 514,38 € · graafiku lõpp 31.10.2026 · vanima nõude tähtpäev 20.07.2026
72 376,97 € → 40 689,09 € · vähenes 31 687,88 € · sh tasumisgraafikus 40 689,09 € · graafiku lõpp 31.10.2026 · vanima nõude tähtpäev 20.07.2026
40 689,09 € → 72 376,97 € · suurenes 31 687,88 € · sh tasumisgraafikus 40 689,09 € · graafiku lõpp 31.10.2026 · vanima nõude tähtpäev 20.07.2026
Varasemad muutused
45 524,13 € → 40 689,09 € · vähenes 4 835,04 € · sh tasumisgraafikus 40 689,09 € · graafiku lõpp 31.10.2026 · vanima nõude tähtpäev 20.07.2026
45 497,13 € → 45 524,13 € · suurenes 27,00 € · sh tasumisgraafikus 45 524,13 € · graafiku lõpp 31.10.2026 · vanima nõude tähtpäev 20.07.2026
müügitulu 1 859 557,00 € · puhaskasum 77 109,00 €
müügitulu 2 609 010,00 € · puhaskasum 151 752,00 €
müügitulu 3 667 386,00 € · puhaskasum 1 056 330,00 €
müügitulu 2 841 587,00 € · puhaskasum 473 201,00 €
müügitulu 2 029 906,00 € · puhaskasum 328 262,00 €
müügitulu 2 484 518,00 € · puhaskasum 435 469,00 €
müügitulu 1 923 442,00 € · puhaskasum 344 336,00 €
müügitulu 2 190 955,00 € · puhaskasum 634 070,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Pärnu maakond, Pärnu linn, Papsaare küla, Traali tee 19 · 88317 · kanne 10 · Menetlus: Kanne Ä 30017653 / 10, Puuduste kõrvaldamise määrus kandeväliste andmete parandamiseks Ä 30017653 / M2
müügitulu 2 252 802,00 € · puhaskasum 560 940,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Pärnu maakond, Pärnu linn, Pärnu linn, Riia mnt 30 · 80010 · kanne 8 · Menetlus: Kanne Ä 30017653 / 8
Ettevõtte aadress muutus: Pärnu maakond, Pärnu linn, Riia mnt 30 · 80010 · kanne 7 · Menetlus: Kanne Ä 30017653 / 7
müügitulu 993 377,00 € · puhaskasum 138 563,00 €
12 · kanne 4
Jõustunud · Mitteavaldatav muutmiskanne
Osaühing Fooneks: Kanne 2 · Menetlus: Jaatav kandeotsus Ä 17653 / 2
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
2 · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 07.08.2026