Osaühing ANNIMETS
Metsavarumine
Ettevõte kanti registrisse 23 aastat ja 263 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 06.11.2018: Võsasaetööd RMK Kirde metsakasvatuse piirkonnas 2018-2022.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 2,7 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 564 622,00 | 818 863,00 | 554 934,00 | 410 592,00 | 550 917,00 |
| Ärikasum (€) | 76 231,00 | 182 332,00 | 71 870,00 | 57 494,00 | 85 136,00 |
| Puhaskasum (€) | 74 496,00 | 170 957,00 | 61 055,00 | 46 930,00 | 43 100,00 |
| Varad (€) | 587 302,00 | 708 265,00 | 845 948,00 | 802 945,00 | 1 048 786,00 |
| Kohustised (€) | 152 142,00 | 102 148,00 | 177 880,00 | 89 034,00 | 291 776,00 |
| Omakapital (€) | 435 160,00 | 606 117,00 | 668 068,00 | 713 911,00 | 757 010,00 |
| Raha (€) | 26 706,00 | 32 289,00 | 10 046,00 | 22 675,00 | 29 306,00 |
| Töötajate arv | — | — | 4,00 | 4,00 | 4,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
2022Müügitulu oli olemasolevate andmete suurim.
- Varad · 2025
- 1,0 mln €
- Omakapital
- 757 tuh €
- Kohustised
- 292 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (20)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 209 tuh €
- Riiklikud maksud
- 25,4 tuh €
- Tööjõumaksud
- 4,1 tuh €
- Töötajaid
- 4,00
Riigihanked
2018–2018 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 1
Avaliku sektori maksed
2026
2,7 tuh € · 1 makse
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 550 917,00 € · puhaskasum 43 100,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Varasemad muutused
müügitulu 410 592,00 € · puhaskasum 46 930,00 €
müügitulu 554 934,00 € · puhaskasum 61 055,00 €
müügitulu 818 863,00 € · puhaskasum 170 957,00 €
müügitulu 564 622,00 € · puhaskasum 74 496,00 €
müügitulu 376 252,00 € · puhaskasum 40 020,00 €
müügitulu 464 073,00 € · puhaskasum 14 649,00 €
müügitulu 667 427,00 € · puhaskasum 69 052,00 €
müügitulu 445 199,00 € · puhaskasum 17 970,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Lääne-Viru maakond, Rakvere linn, Vahtra pst 85 · 44306 · kanne 5 · Menetlus: Kanne Ä 40014812 / 5
müügitulu 382 574,00 € · puhaskasum 31 011,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Toimiku dokumentide kontroll
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Toimiku dokumentide kontroll
Jõustunud · Muutmiskanne
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 06.08.2026