Osaühing Estmedica
Eriarstiabi
Ettevõte kanti registrisse 23 aastat ja 290 päeva tagasi.
2025. aastal müügitulu oli olemasolevate andmete suurim.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 2 võrra rohkem kui 2025. aasta samas kvartalis.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 23.05.2019: Eriarstiabi teenused.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 655 840,00 | 1 316 180,00 | 1 343 003,00 | 1 722 876,00 | 2 139 567,00 |
| Ärikasum (€) | -42 585,00 | 621 814,00 | 614 858,00 | 921 309,00 | 1 351 795,00 |
| Puhaskasum (€) | -33 170,00 | 626 514,00 | 615 121,00 | 953 055,00 | 954 722,00 |
| Varad (€) | 1 026 533,00 | 1 132 106,00 | 1 225 635,00 | 2 186 932,00 | 1 634 484,00 |
| Kohustised (€) | 139 815,00 | 118 874,00 | 97 281,00 | 105 524,00 | 98 353,00 |
| Omakapital (€) | 886 718,00 | 1 013 232,00 | 1 128 354,00 | 2 081 408,00 | 1 536 131,00 |
| Raha (€) | 732 458,00 | 763 124,00 | 426 461,00 | 764 810,00 | 653 867,00 |
| Töötajate arv | — | — | 24,00 | 25,00 | 19,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
2025Müügitulu oli olemasolevate andmete suurim.
2017Müügitulu ületas olemasolevate andmete põhjal esimest korda miljoni euro piiri.
- Varad · 2025
- 1,6 mln €
- Omakapital
- 1,5 mln €
- Kohustised
- 98,4 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (20)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Riiklikud maksud
- 240 tuh €
- Tööjõumaksud
- 74,7 tuh €
- Töötajaid
- 28,00
Riigihanked
2018–2018 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 1
Avaliku sektori maksed
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 2 139 567,00 € · puhaskasum 954 722,00 €
müügitulu 1 722 876,00 € · puhaskasum 953 055,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 1 343 003,00 € · puhaskasum 615 121,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
müügitulu 1 316 180,00 € · puhaskasum 626 514,00 €
Osaühing Estmedica: Kanne 8 · Menetlus: Kanne Ä 40014627 / 8
müügitulu 655 840,00 € · puhaskahjum 33 170,00 €
müügitulu 826 719,00 € · puhaskasum 136 543,00 €
müügitulu 757 006,00 € · puhaskasum 10 539,00 €
müügitulu 695 565,00 € · puhaskahjum 51 174,00 €
müügitulu 1 023 379,00 € · puhaskasum 417 449,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Ida-Viru maakond, Narva linn, Aasa tn 4 · 20605 · kanne 6 · Menetlus: Kanne Ä 40014627 / 6
müügitulu 665 225,00 € · puhaskasum 20 887,00 €
OSAÜHING OSKAR HAMBARAVI osalus lõppes: 100% · 40 000,00 EEK · Menetlus: Kanne Ä 40014627 / 5
12 · kanne 4
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
Jõustunud · Esmakanne
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 07.08.2026