Osaühing E4 Company
Algkoolid
12.09.2026 · Ettevõte kadus avalikust maksuvõlglaste nimekirjast
Ettevõte kanti registrisse 24 aastat ja 51 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 2 võrra vähem kui 2025. aasta samas kvartalis.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 27.07.2020: Koolieelse lasteasutuse teenuse ostmine Viimsi vallas.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 202 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 247 804,00 | 260 812,00 | 304 033,00 | 336 072,00 | 340 214,00 |
| Ärikasum (€) | 48 080,00 | -25 324,00 | -27 477,00 | -34 220,00 | -7 650,00 |
| Puhaskasum (€) | 45 632,00 | -27 572,00 | -29 798,00 | -39 094,00 | -9 231,00 |
| Varad (€) | 482 966,00 | 438 395,00 | 423 954,00 | 364 957,00 | 345 591,00 |
| Kohustised (€) | 46 271,00 | 45 592,00 | 74 526,00 | 61 567,00 | 51 680,00 |
| Omakapital (€) | 436 695,00 | 392 803,00 | 349 428,00 | 303 390,00 | 293 911,00 |
| Raha (€) | 92 878,00 | 37 539,00 | 58 740,00 | 91 813,00 | 13 621,00 |
| Töötajate arv | — | — | 12,00 | 12,00 | 12,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 346 tuh €
- Omakapital
- 294 tuh €
- Kohustised
- 51,7 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (20)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Riiklikud maksud
- 17,5 tuh €
- Tööjõumaksud
- 17,3 tuh €
- Töötajaid
- 11,00
Riigihanked
2020–2020 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 1
Avaliku sektori maksed
2026
202 tuh € · 20 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
maksuvõlg 2 411,57 € · vanima nõude tähtpäev 10.09.2026
müügitulu 340 214,00 € · puhaskahjum 9 231,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 336 072,00 € · puhaskahjum 39 094,00 €
müügitulu 304 033,00 € · puhaskahjum 29 798,00 €
müügitulu 260 812,00 € · puhaskahjum 27 572,00 €
müügitulu 247 804,00 € · puhaskasum 45 632,00 €
müügitulu 225 922,00 € · puhaskasum 39 164,00 €
müügitulu 210 814,00 € · puhaskasum 42 748,00 €
müügitulu 174 571,00 € · puhaskasum 9 693,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Viimsi vald, Haabneeme alevik, Metsalille põik 8 · 74001 · kanne 6 · Menetlus: Kanne Ä 10067492 / 6
müügitulu 173 094,00 € · puhaskasum 162 858,00 €
müügitulu 175 908,00 € · puhaskasum 22 039,00 €
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
200 000,00 EEK · pandipidaja aktsiaselts Hansapank
21 · kanne 1
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
2 · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 07.08.2026