Vangelis Vara OÜ
Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
Ettevõte kanti registrisse 24 aastat ja 70 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 69,3 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 548 706,00 | 630 013,00 | 306 191,00 | 250 059,00 | 228 774,00 |
| Ärikasum (€) | 291 280,00 | 93 519,00 | 159 965,00 | 100 657,00 | 131 749,00 |
| Puhaskasum (€) | 290 163,00 | 128 597,00 | 146 527,00 | 19 144,00 | 59 729,00 |
| Varad (€) | 1 549 208,00 | 1 991 627,00 | 2 168 298,00 | 2 309 595,00 | 2 384 084,00 |
| Kohustised (€) | 342 733,00 | 676 617,00 | 706 761,00 | 828 914,00 | 843 674,00 |
| Omakapital (€) | 1 206 475,00 | 1 315 010,00 | 1 461 537,00 | 1 480 681,00 | 1 540 410,00 |
| Raha (€) | 409,00 | 36 992,00 | 2 765,00 | 6 821,00 | 67 740,00 |
| Töötajate arv | — | — | 1,00 | 1,00 | 1,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 2,4 mln €
- Omakapital
- 1,5 mln €
- Kohustised
- 844 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (20)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 36,0 tuh €
- Riiklikud maksud
- 4,6 tuh €
- Tööjõumaksud
- 2,3 tuh €
- Töötajaid
- 2,00
Avaliku sektori maksed
2026
69,3 tuh € · 20 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 228 774,00 € · puhaskasum 59 729,00 €
müügitulu 250 059,00 € · puhaskasum 19 144,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 306 191,00 € · puhaskasum 146 527,00 €
müügitulu 630 013,00 € · puhaskasum 128 597,00 €
müügitulu 548 706,00 € · puhaskasum 290 163,00 €
müügitulu 443 586,00 € · puhaskasum 37 962,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Nõmme linnaosa, Sihi tn 89 · 11621 · kanne 13 · Menetlus: Kanne Ä 10067244 / 13
müügitulu 204 487,00 € · puhaskasum 59 319,00 €
müügitulu 298 802,00 € · puhaskasum 11 362,00 €
müügitulu 165 833,00 € · puhaskasum 24 449,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Nõmme linnaosa, Sihi tn 89 · 11616 · kanne 10 · Menetlus: Kanne Ä 10067244 / 10
müügitulu 92 456,00 € · puhaskahjum 143 435,00 €
Kanne 2
15 · kanne 2
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
2 · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 05.09.2026