osaühing A - Veolainen
Kaubavedu maanteel
Ettevõte kanti registrisse 24 aastat ja 5 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 1 võrra vähem kui 2025. aasta samas kvartalis.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 24.09.2021: Lumetõrje teenuse ost Antsla vallas 2020-2023.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 11,4 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 525 339,00 | 608 974,00 | 678 455,00 | 693 943,00 | 668 346,00 |
| Ärikasum (€) | 31 864,00 | 13 610,00 | 32 178,00 | 29 927,00 | 25 830,00 |
| Puhaskasum (€) | 21 570,00 | 3 266,00 | 13 207,00 | 10 610,00 | 8 477,00 |
| Varad (€) | 591 537,00 | 717 135,00 | 690 619,00 | 735 959,00 | 778 738,00 |
| Kohustised (€) | 303 413,00 | 425 745,00 | 386 022,00 | 420 752,00 | 455 054,00 |
| Omakapital (€) | 288 124,00 | 291 390,00 | 304 597,00 | 315 207,00 | 323 684,00 |
| Raha (€) | 8 132,00 | 14 688,00 | 13 674,00 | 3 979,00 | 6 243,00 |
| Töötajate arv | — | — | 5,00 | 5,00 | 5,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 779 tuh €
- Omakapital
- 324 tuh €
- Kohustised
- 455 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (20)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 286 tuh €
- Riiklikud maksud
- 43,0 tuh €
- Tööjõumaksud
- 6,6 tuh €
- Töötajaid
- 5,00
Riigihanked
2020–2020 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 1
Avaliku sektori maksed
2026
11,4 tuh € · 4 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 668 346,00 € · puhaskasum 8 477,00 €
müügitulu 693 943,00 € · puhaskasum 10 610,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 678 455,00 € · puhaskasum 13 207,00 €
müügitulu 608 974,00 € · puhaskasum 3 266,00 €
müügitulu 525 339,00 € · puhaskasum 21 570,00 €
müügitulu 539 936,00 € · puhaskasum 26 557,00 €
müügitulu 577 520,00 € · puhaskasum 50 184,00 €
müügitulu 428 705,00 € · puhaskasum 39 016,00 €
müügitulu 457 990,00 € · puhaskasum 68 503,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Võru maakond, Antsla vald, Vaabina küla, Põldmaa · 66519 · kanne 6 · Menetlus: Kanne Ä 20023704 / 6
Ettevõtte aadress muutus: Võru maakond, Urvaste vald, Vaabina küla, Põldmaa · 66519 · kanne 5 · Menetlus: Kanne Ä 20023704 / 5
müügitulu 293 032,00 € · puhaskasum 30 304,00 €
12 · kanne 2
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
2 · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 06.08.2026