OÜ TOMMIX
Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad
Ettevõte kanti registrisse 24 aastat ja 12 päeva tagasi.
2023. aastal ettevõte jõudis pärast kahte kahjumiaastat kasumisse.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 09.05.2019: Istutustööd 2019-2.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 0,00 | 8 173,00 | 19 226,00 | 17 777,00 | 949,00 |
| Ärikasum (€) | -4 901,00 | -3 469,00 | 2 487,00 | 3 031,00 | -4 607,00 |
| Puhaskasum (€) | -4 901,00 | -3 469,00 | 2 487,00 | 3 031,00 | -4 607,00 |
| Varad (€) | 16 565,00 | 12 548,00 | 13 000,00 | 9 491,00 | 4 649,00 |
| Kohustised (€) | 9 849,00 | 9 301,00 | 7 266,00 | 726,00 | 491,00 |
| Omakapital (€) | 6 716,00 | 3 247,00 | 5 734,00 | 8 765,00 | 4 158,00 |
| Raha (€) | 0,00 | 0,00 | 4 977,00 | 3 874,00 | 1 438,00 |
| Töötajate arv | — | — | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
2023Ettevõte jõudis pärast kahte kahjumiaastat kasumisse.
- Varad · 2025
- 4,6 tuh €
- Omakapital
- 4,2 tuh €
- Kohustised
- 491 €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (21)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanne2002. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 4,1 tuh €
- Riiklikud maksud
- 301 €
- Tööjõumaksud
- 0 €
Riigihanked
2018–2019 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 2
Muutused
müügitulu 949,00 € · puhaskahjum 4 607,00 €
müügitulu 17 777,00 € · puhaskasum 3 031,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 19 226,00 € · puhaskasum 2 487,00 €
müügitulu 8 173,00 € · puhaskahjum 3 469,00 €
müügitulu 0,00 € · puhaskahjum 4 901,00 €
müügitulu 0,00 € · puhaskahjum 6 178,00 €
müügitulu 19 230,00 € · puhaskahjum 591,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Võru maakond, Võru linn, Lauluväljaku tn 3 · 65603 · kanne 7 · Menetlus: Kanne Ä 20023584 / 7
müügitulu 38 868,00 € · puhaskasum 4 054,00 €
müügitulu 46 340,00 € · puhaskasum 4 777,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Võru maakond, Võru linn, Lauluväljaku tn 6 · 65603 · kanne 5 · Menetlus: Kanne Ä 20023584 / 5
müügitulu 42 364,00 € · puhaskasum 5 444,00 €
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
12 · kanne 2
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
2 · kanne 1
Jõustunud · Esmakanne
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 20.08.2026