OÜ Pellet Invest
Enda kinnisvara ost ja müük
07.10.2026 · Ettevõte kadus avalikust maksuvõlglaste nimekirjast
Ettevõte kanti registrisse 24 aastat ja 105 päeva tagasi.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 164 902,00 | 187 790,00 | 182 512,00 | 185 288,00 | 213 607,00 |
| Ärikasum (€) | 116 189,00 | 120 654,00 | 127 351,00 | 129 179,00 | 163 707,00 |
| Puhaskasum (€) | 70 291,00 | 75 139,00 | 77 158,00 | 81 526,00 | 122 154,00 |
| Varad (€) | 1 229 576,00 | 1 190 591,00 | 1 192 575,00 | 1 200 635,00 | 1 186 052,00 |
| Kohustised (€) | 910 106,00 | 795 982,00 | 720 808,00 | 647 341,00 | 510 604,00 |
| Omakapital (€) | 319 470,00 | 394 609,00 | 471 767,00 | 553 294,00 | 675 448,00 |
| Raha (€) | 50 910,00 | 3 207,00 | 9 785,00 | 20 991,00 | 2 369,00 |
| Töötajate arv | — | — | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 1,2 mln €
- Omakapital
- 675 tuh €
- Kohustised
- 511 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (20)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 32,8 tuh €
- Riiklikud maksud
- 5,6 tuh €
- Tööjõumaksud
- 0 €
Muutused
müügitulu 213 607,00 € · puhaskasum 122 154,00 €
müügitulu 185 288,00 € · puhaskasum 81 526,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 182 512,00 € · puhaskasum 77 158,00 €
müügitulu 187 790,00 € · puhaskasum 75 139,00 €
müügitulu 164 902,00 € · puhaskasum 70 291,00 €
müügitulu 151 978,00 € · puhaskasum 35 064,00 €
müügitulu 161 869,00 € · puhaskasum 54 414,00 €
müügitulu 129 170,00 € · puhaskasum 14 642,00 €
müügitulu 129 806,00 € · puhaskasum 15 288,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Haabersti linnaosa, Ehitajate tee 114 · 15156 · kanne 15 · Menetlus: Kanne Ä 10066586 / 15
Nasdaq CSD SE – Osade registripidaja: Seos algas · Menetlus: Kanne Ä 10066586 / 14
müügitulu 131 638,00 € · puhaskasum 38 912,00 €
Õiguslik vorm muutus: Osaühing · OÜ · kanne 12 · OÜ Pellet Invest: Kanne 12 · Menetlus: Kanne Ä 10066586 / 12
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Ümberkujundamiskanne
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Ümberkujundamiskanne
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Ümberkujundamiskanne
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
12 · kanne 4
12 · kanne 3
Kanne 3
10 · kanne 2
Aktsiaselts · AS · kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
Kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 19.08.2026