Osaühing Fiesta Reisid
Reisibüroode tegevus
15.08.2026 · Ettevõte kadus avalikust maksuvõlglaste nimekirjast
Ettevõte kanti registrisse 24 aastat ja 122 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 544 581,00 | 382 285,00 | 553 980,00 |
| Puhaskasum (€) | 46 421,00 | 15 977,00 | 12 711,00 |
| Varad (€) | 641 274,00 | 641 483,00 | 591 483,00 |
| Kohustised (€) | 182 979,00 | 167 212,00 | 104 501,00 |
| Omakapital (€) | 458 295,00 | 474 271,00 | 486 982,00 |
| Raha (€) | 21 333,00 | 14 004,00 | 58 420,00 |
| Töötajate arv | 3,00 | 3,00 | 3,00 |
Aastaaruanded · 2023–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 591 tuh €
- Omakapital
- 487 tuh €
- Kohustised
- 105 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (20)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 122 tuh €
- Riiklikud maksud
- 5,0 tuh €
- Tööjõumaksud
- 5,2 tuh €
- Töötajaid
- 4,00
Avaliku sektori maksed
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 553 980,00 € · puhaskasum 12 711,00 €
müügitulu 382 285,00 € · puhaskasum 15 977,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 544 581,00 € · puhaskasum 46 421,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Saare maakond, Saaremaa vald, Mändjala küla, Männikäbi · 93871 · kanne 8 · Menetlus: Kanne Ä 30047166 / 5
Ettevõtte aadress muutus: Saare maakond, Saaremaa vald, Mändjala küla · 93871 · kanne 6 · Menetlus: Kanne Ä 30047166 / 3
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
2 · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 07.08.2026