osaühing KAANDAR
Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus
Ettevõte kanti registrisse 24 aastat ja 127 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 1 võrra rohkem kui 2025. aasta samas kvartalis.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 20.06.2018: Kütteautomaatika- ja ventilatsioonisüsteemide hooldus.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 174 €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 84 338,00 | 134 936,00 | 71 348,00 | 74 726,00 | 59 492,00 |
| Ärikasum (€) | -12 956,00 | 17 105,00 | -319,00 | 3 055,00 | 256,00 |
| Puhaskasum (€) | -15 524,00 | 14 729,00 | -2 804,00 | 517,00 | -1 593,00 |
| Varad (€) | 181 940,00 | 54 099,00 | 43 654,00 | 39 642,00 | 41 218,00 |
| Kohustised (€) | 34 669,00 | 32 098,00 | 24 457,00 | 20 045,00 | 23 270,00 |
| Omakapital (€) | 147 271,00 | 22 001,00 | 19 197,00 | 19 597,00 | 17 948,00 |
| Raha (€) | 821,00 | 993,00 | 1 092,00 | 5 346,00 | 8 060,00 |
| Töötajate arv | — | — | 1,00 | 0,00 | 0,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
2016Müügitulu oli olemasolevate andmete suurim.
- Varad · 2025
- 41,2 tuh €
- Omakapital
- 17,9 tuh €
- Kohustised
- 23,3 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (21)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanne2002. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 12,5 tuh €
- Riiklikud maksud
- 982 €
- Tööjõumaksud
- 771 €
- Töötajaid
- 2,00
Riigihanked
2018–2018 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 1
Avaliku sektori maksed
2026
174 € · 1 makse
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 59 492,00 € · puhaskahjum 1 593,00 €
müügitulu 74 726,00 € · puhaskasum 517,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 71 348,00 € · puhaskahjum 2 804,00 €
müügitulu 134 936,00 € · puhaskasum 14 729,00 €
müügitulu 84 338,00 € · puhaskahjum 15 524,00 €
müügitulu 129 942,00 € · puhaskasum 13 263,00 €
müügitulu 175 318,00 € · puhaskasum 8 806,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Viimsi vald, Lubja küla, Kasekivi tee 9 · 74010 · kanne 7 · Menetlus: Kanne Ä 10066318 / 7
müügitulu 190 488,00 € · puhaskahjum 7 995,00 €
müügitulu 145 378,00 € · puhaskasum 12 144,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Viimsi vald, Lubja küla, Uus-Pärtle tee 13a · 74001 · kanne 5 · Menetlus: Kanne Ä 10066318 / 5
müügitulu 251 893,00 € · puhaskasum 6 011,00 €
12 · kanne 2
Jõustunud · Muutmiskanne
Jõustunud · Muutmiskanne
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 07.08.2026