OSAÜHING ESTOVER
Piimatoodete, munade, toiduõli ja -rasva hulgimüük
Ettevõte kanti registrisse 24 aastat ja 133 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 4 võrra rohkem kui 2025. aasta samas kvartalis.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 24.03.2022: Toidukaupade ostmine.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 11,5 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 38 444 255,00 | 45 312 359,00 | 43 878 529,00 | 43 059 275,00 | 45 410 115,00 |
| Ärikasum (€) | 212 894,00 | 2 793 364,00 | -2 344 410,00 | 425 184,00 | -745 995,00 |
| Puhaskasum (€) | 236 358,00 | 2 815 111,00 | -2 325 634,00 | 625 439,00 | -718 749,00 |
| Varad (€) | 11 721 304,00 | 15 576 941,00 | 11 965 254,00 | 13 030 546,00 | 12 450 765,00 |
| Kohustised (€) | 4 050 698,00 | 5 091 224,00 | 3 805 171,00 | 4 420 658,00 | 4 559 626,00 |
| Omakapital (€) | 7 670 606,00 | 10 485 717,00 | 8 160 083,00 | 8 609 888,00 | 7 891 139,00 |
| Raha (€) | 4 015 694,00 | 7 164 380,00 | 3 506 502,00 | 4 407 971,00 | 3 323 604,00 |
| Töötajate arv | — | — | 38,00 | 33,00 | 32,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 12,5 mln €
- Omakapital
- 7,9 mln €
- Kohustised
- 4,6 mln €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (21)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanne2002. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 12,3 mln €
- Riiklikud maksud
- 0 €
- Tööjõumaksud
- 124 tuh €
- Töötajaid
- 41,00
Riigihanked
2022–2022 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 1
Avaliku sektori maksed
2026
11,5 tuh € · 6 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 45 410 115,00 € · puhaskahjum 718 749,00 €
müügitulu 43 059 275,00 € · puhaskasum 625 439,00 €
Varasemad muutused
TE Alusvara OÜ osalus muutus: 8,75% · 490,00 € → 10% · 568,00 € · Menetlus: Kanne Ä 10066018 / 17
müügitulu 43 878 529,00 € · puhaskahjum 2 325 634,00 €
müügitulu 45 312 359,00 € · puhaskasum 2 815 111,00 €
müügitulu 38 444 255,00 € · puhaskasum 236 358,00 €
müügitulu 38 916 873,00 € · puhaskasum 799 647,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Paneeli tn 2a/1 · 13816 · kanne 13 · Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Paneeli tn 2a/1 · 13816 · kanne 14 · Menetlus: Kanne Ä 10066018 / 14, Kanne Ä 10066018 / 13
müügitulu 39 931 622,00 € · puhaskasum 1 515 627,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Paneeli tn 2a/1 · 11415 · kanne 12 · Menetlus: Kanne Ä 10066018 / 12
müügitulu 38 667 919,00 € · puhaskasum 2 020 270,00 €
TE Alusvara OÜ sai osanikuks: 8,75% · 490,00 € · Menetlus: Kanne Ä 10066018 / 11
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
müügitulu 37 554 923,00 € · puhaskasum 2 879 274,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Paneeli tn 2a · 11415 · kanne 9 · Menetlus: Kanne Ä 10066018 / 9
müügitulu 31 792 797,00 € · puhaskasum 634 184,00 €
12 · kanne 6
12 · kanne 5
12 · kanne 3
15 · kanne 2
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
2 · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 07.08.2026