SUNGATE FENCE OÜ
Mujal liigitamata ehituspaigaldustööd
18.09.2026 võitis hanke: Pääsla ümberehitus Tallinnas.
Ettevõte kanti registrisse 24 aastat ja 149 päeva tagasi.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 53,8 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 946 632,00 | 1 149 327,00 | 1 348 449,00 | 2 085 009,00 | 971 072,00 |
| Ärikasum (€) | 43 917,00 | 21 894,00 | 3 581,00 | 44 989,00 | 9 971,00 |
| Puhaskasum (€) | 44 776,00 | 14 350,00 | 3 584,00 | 16 090,00 | 9 736,00 |
| Varad (€) | 305 836,00 | 243 695,00 | 302 856,00 | 206 372,00 | 309 375,00 |
| Kohustised (€) | 181 124,00 | 104 633,00 | 160 210,00 | 47 636,00 | 140 903,00 |
| Omakapital (€) | 124 712,00 | 139 062,00 | 142 646,00 | 158 736,00 | 168 472,00 |
| Raha (€) | 5 121,00 | 13 348,00 | 91 207,00 | 9 351,00 | 102 545,00 |
| Töötajate arv | — | — | 0,00 | 0,00 | — |
Aastaaruanded · 2022–2026 · summad eurodes
- Varad · 2026
- 309 tuh €
- Omakapital
- 168 tuh €
- Kohustised
- 141 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (20)
2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanne2002. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 630 tuh €
- Riiklikud maksud
- 59,1 tuh €
- Tööjõumaksud
- 1,6 tuh €
- Töötajaid
- 2,00
Riigihanked
2019–2026 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 16
- Teadaolev maht
- Vähemalt 1,2 mln €
Avaliku sektori maksed
2026
53,8 tuh € · 3 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
Puudused kõrvaldatud
müügitulu 2 085 009,00 € · puhaskasum 16 090,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
Varasemad muutused
müügitulu 1 348 449,00 € · puhaskasum 3 584,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
müügitulu 1 149 327,00 € · puhaskasum 14 350,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
müügitulu 946 632,00 € · puhaskasum 44 776,00 €
müügitulu 1 232 405,00 € · puhaskasum 60 085,00 €
müügitulu 679 281,00 € · puhaskasum 117 599,00 €
müügitulu 247 178,00 € · puhaskasum 32 415,00 €
müügitulu 1 621 764,00 € · puhaskahjum 185 835,00 €
müügitulu 1 607 557,00 € · puhaskahjum 222 806,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa, Kadaka tee 72a · 12618 · kanne 13 · Menetlus: Kanne Ä 10065768 / 13
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
12 · kanne 6
SUNGATE GROUP OÜ sai osanikuks: 75% · 300 000,00 EEK · Menetlus: Kanne Ä 65768 / 4
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
1 400 000,00 EEK · pandipidaja Aktsiaselts SEB Eesti Ühispank
1 500 000,00 EEK · pandipidaja Aktsiaselts SEB Eesti Ühispank
12 · kanne 2
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
Jõustunud · Esmakanne
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 31.08.2026