AS EGCC
Spordiklubide tegevus
Ettevõte kanti registrisse 24 aastat ja 153 päeva tagasi.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 3,1 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 521 927,00 | 885 757,00 | 967 524,00 | 1 010 448,00 | 1 151 108,00 |
| Ärikasum (€) | 118 643,00 | 211 772,00 | 78 038,00 | 224 509,00 | 298 485,00 |
| Puhaskasum (€) | 52 113,00 | 147 825,00 | -33 741,00 | 97 524,00 | 207 960,00 |
| Varad (€) | 6 787 918,00 | 7 088 904,00 | 7 265 204,00 | 9 133 115,00 | 11 551 281,00 |
| Kohustised (€) | 1 902 261,00 | 2 055 422,00 | 2 265 463,00 | 2 183 975,00 | 2 044 181,00 |
| Omakapital (€) | 4 885 657,00 | 5 033 482,00 | 4 999 741,00 | 6 949 140,00 | 9 507 100,00 |
| Raha (€) | 24,00 | 5 008,00 | 2 368,00 | 2 704,00 | 15 572,00 |
| Töötajate arv | — | — | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 11,6 mln €
- Omakapital
- 9,5 mln €
- Kohustised
- 2,0 mln €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (21)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanne2002. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 580 tuh €
- Riiklikud maksud
- 34,1 tuh €
- Tööjõumaksud
- 3,8 tuh €
Avaliku sektori maksed
2026
3,1 tuh € · 4 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 1 151 108,00 € · puhaskasum 207 960,00 €
müügitulu 1 010 448,00 € · puhaskasum 97 524,00 €
Varasemad muutused
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
müügitulu 967 524,00 € · puhaskahjum 33 741,00 €
müügitulu 885 757,00 € · puhaskasum 147 825,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
müügitulu 521 927,00 € · puhaskasum 52 113,00 €
müügitulu 395 487,00 € · puhaskasum 51 828,00 €
müügitulu 750 328,00 € · puhaskasum 66 328,00 €
müügitulu 799 517,00 € · puhaskasum 13 497,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Jõelähtme vald, Manniva küla, Klubi tee 4 · 74202 · kanne 18 · Menetlus: Puuduste kõrvaldamise määrus kandeväliste andmete parandamiseks Ä 10065788 / M3, Kanne Ä 10065788 / 19
müügitulu 556 420,00 € · puhaskahjum 58 614,00 €
Nasdaq CSD SE – Aktsiaraamatu pidaja: Seos algas · Menetlus: Kanne Ä 10065788 / 16
müügitulu 589 112,00 € · puhaskahjum 71 227,00 €
12 · kanne 10
12 · kanne 7
12 · kanne 5
Jõustunud · Muutmiskanne
12 · kanne 4
10 · kanne 2
Aktsiaselts · AS · kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
Kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 23.07.2026