Osaühing Mai Perearstid
Üldarstiabi
Ettevõte kanti registrisse 24 aastat ja 145 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 498 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 518 192,00 | 578 269,00 | 736 541,00 | 770 733,00 | 765 937,00 |
| Ärikasum (€) | 103 187,00 | 90 935,00 | 133 982,00 | 118 519,00 | 97 960,00 |
| Puhaskasum (€) | 92 451,00 | 77 920,00 | 121 400,00 | 91 023,00 | 78 227,00 |
| Varad (€) | 177 571,00 | 182 139,00 | 237 231,00 | 180 041,00 | 198 306,00 |
| Kohustised (€) | 45 652,00 | 52 300,00 | 65 992,00 | 57 778,00 | 67 816,00 |
| Omakapital (€) | 131 919,00 | 129 839,00 | 171 239,00 | 122 263,00 | 130 490,00 |
| Raha (€) | 137 207,00 | 128 361,00 | 187 213,00 | 127 191,00 | 152 583,00 |
| Töötajate arv | — | — | 8,00 | 8,00 | 8,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 198 tuh €
- Omakapital
- 130 tuh €
- Kohustised
- 67,8 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (21)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanne2002. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Riiklikud maksud
- 55,4 tuh €
- Tööjõumaksud
- 59,1 tuh €
- Töötajaid
- 8,00
Avaliku sektori maksed
2026
498 tuh € · 44 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 765 937,00 € · puhaskasum 78 227,00 €
müügitulu 770 733,00 € · puhaskasum 91 023,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 736 541,00 € · puhaskasum 121 400,00 €
müügitulu 578 269,00 € · puhaskasum 77 920,00 €
müügitulu 518 192,00 € · puhaskasum 92 451,00 €
müügitulu 561 676,00 € · puhaskasum 81 315,00 €
müügitulu 762 098,00 € · puhaskasum 101 888,00 €
müügitulu 660 411,00 € · puhaskasum 53 940,00 €
müügitulu 576 202,00 € · puhaskasum 91 269,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Pärnu maakond, Pärnu linn, Pärnu linn, Metsa tn 28 · 80024 · kanne 5 · Menetlus: Kanne Ä 30017182 / 5
Ettevõtte aadress muutus: Pärnu maakond, Pärnu linn, Metsa tn 28 · 80024 · kanne 4 · Menetlus: Kanne Ä 30017182 / 4
müügitulu 538 005,00 € · puhaskasum 60 196,00 €
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 11.09.2026