Osaühing SPINNAKER
Sõitjate liinivedu merel ja rannavetes
Ettevõte kanti registrisse 24 aastat ja 218 päeva tagasi.
2025. aastal müügitulu ületas olemasolevate andmete põhjal esimest korda miljoni euro piiri.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 25.04.2026; lepingu maksumus 2,9 mln €: Kelnase-Leppneeme parvlaeva liinile vedaja leidmine.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 1,2 mln €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 287 378,00 | 607 263,00 | 649 290,00 | 906 740,00 | 1 613 580,00 |
| Ärikasum (€) | -13 440,00 | -22 597,00 | 214 212,00 | 125 958,00 | 422 699,00 |
| Puhaskasum (€) | 54 578,00 | 44 519,00 | 276 340,00 | 120 886,00 | 424 532,00 |
| Varad (€) | 1 035 753,00 | 1 205 035,00 | 937 709,00 | 1 038 012,00 | 1 448 755,00 |
| Kohustised (€) | 509 367,00 | 634 130,00 | 90 464,00 | 69 881,00 | 56 092,00 |
| Omakapital (€) | 526 386,00 | 570 905,00 | 847 245,00 | 968 131,00 | 1 392 663,00 |
| Raha (€) | 167 387,00 | 2 558,00 | 79 875,00 | 161 616,00 | 556 989,00 |
| Töötajate arv | — | — | 2,00 | 4,00 | 7,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
2025Müügitulu ületas olemasolevate andmete põhjal esimest korda miljoni euro piiri.
2025Müügitulu oli olemasolevate andmete suurim.
- Varad · 2025
- 1,4 mln €
- Omakapital
- 1,4 mln €
- Kohustised
- 56,1 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (21)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanne2002. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 768 tuh €
- Riiklikud maksud
- 142 tuh €
- Tööjõumaksud
- 29,1 tuh €
- Töötajaid
- 10,00
Riigihanked
2026–2026 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 1
- Teadaolev maht
- Vähemalt 2,9 mln €
Avaliku sektori maksed
2026
1,2 mln € · 77 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 1 613 580,00 € · puhaskasum 424 532,00 €
müügitulu 906 740,00 € · puhaskasum 120 886,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 649 290,00 € · puhaskasum 276 340,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Sadama tn 1 · 10111 · kanne 13 · Menetlus: Kanne Ä 10064496 / 14
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
müügitulu 607 263,00 € · puhaskasum 44 519,00 €
müügitulu 287 378,00 € · puhaskasum 54 578,00 €
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile)
müügitulu 112 467,00 € · puhaskahjum 14 069,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile)
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Kai tn 6 · 15051 · kanne 9 · Menetlus: Kanne Ä 10064496 / 10
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
müügitulu 225 247,00 € · puhaskasum 153 899,00 €
müügitulu 110 681,00 € · puhaskahjum 20 574,00 €
müügitulu 193 298,00 € · puhaskasum 70 997,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Sadama tn 25/4 · 15051 · kanne 6 · Menetlus: Kanne Ä 10064496 / 7
müügitulu 132 907,00 € · puhaskahjum 6 885,00 €
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel
12 · kanne 2
Jõustunud · Muutmiskanne
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
2 · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 09.08.2026