OÜ Moonlight
Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
Ettevõte kanti registrisse 24 aastat ja 225 päeva tagasi.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 2,3 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 88 829,00 | 36 437,00 | 36 341,00 | 30 771,00 | 100 159,00 |
| Ärikasum (€) | -22 880,00 | 4 139,00 | 7 881,00 | -1 320,00 | 40 419,00 |
| Puhaskasum (€) | -22 888,00 | 4 139,00 | 7 881,00 | -1 320,00 | 40 619,00 |
| Varad (€) | 32 879,00 | 37 129,00 | 28 866,00 | 38 040,00 | 43 120,00 |
| Kohustised (€) | 53 011,00 | 53 122,00 | 36 978,00 | 36 472,00 | 21 083,00 |
| Omakapital (€) | -20 132,00 | -15 993,00 | -8 112,00 | 1 568,00 | 22 037,00 |
| Raha (€) | 465,00 | 1 169,00 | 7 835,00 | 1 653,00 | 14 109,00 |
| Töötajate arv | — | — | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 43,1 tuh €
- Omakapital
- 22,0 tuh €
- Kohustised
- 21,1 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (21)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanne2002. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 36,0 tuh €
- Riiklikud maksud
- 2,6 tuh €
- Tööjõumaksud
- 0 €
Avaliku sektori maksed
2026
2,3 tuh € · 2 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 100 159,00 € · puhaskasum 40 619,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
Varasemad muutused
müügitulu 30 771,00 € · puhaskahjum 1 320,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
müügitulu 36 341,00 € · puhaskasum 7 881,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
müügitulu 36 437,00 € · puhaskasum 4 139,00 €
müügitulu 88 829,00 € · puhaskahjum 22 888,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
müügitulu 76 828,00 € · puhaskahjum 2 717,00 €
müügitulu 85 138,00 € · puhaskasum 17 201,00 €
müügitulu 77 863,00 € · puhaskahjum 4 506,00 €
müügitulu 68 188,00 € · puhaskahjum 19 336,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Jõgeva maakond, Põltsamaa vald, Põltsamaa linn, Pajusi mnt 7-16 · 48106 · kanne 4 · Menetlus: Kanne Ä 20040678 / 4
Ettevõtte aadress muutus: Jõgeva maakond, Põltsamaa linn, Pajusi mnt 7-16 · 48106 · kanne 3 · Menetlus: Kanne Ä 20040678 / 3
müügitulu 66 726,00 € · puhaskahjum 168,00 €
Osaühing · OÜ · kanne 1
41 · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 19.08.2026