Osaühing Rapid Security
Elektroonika- ja telekommunikatsiooniseadmete ning nende osade hulgimüük
Ettevõte kanti registrisse 24 aastat ja 191 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 2 võrra rohkem kui 2025. aasta samas kvartalis.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 26.05.2026; lepingu maksumus 70,0 tuh €: Ajutine tehniline valveteenus.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 326 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 2 728 534,00 | 3 170 436,00 | 3 211 648,00 | 2 855 065,00 | 2 752 943,00 |
| Ärikasum (€) | 96 514,00 | -52 884,00 | -386 449,00 | -195 305,00 | -335 980,00 |
| Puhaskasum (€) | 106 728,00 | -11 261,00 | -400 116,00 | -187 469,00 | -372 830,00 |
| Varad (€) | 1 080 565,00 | 1 375 559,00 | 1 007 985,00 | 927 839,00 | 956 688,00 |
| Kohustised (€) | 954 449,00 | 1 260 704,00 | 993 246,00 | 1 100 569,00 | 950 238,00 |
| Omakapital (€) | 126 116,00 | 114 855,00 | 14 739,00 | -172 730,00 | 6 450,00 |
| Raha (€) | 49 064,00 | 60 807,00 | 135 762,00 | 157 103,00 | 79 330,00 |
| Töötajate arv | — | — | 52,00 | 46,00 | 46,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 957 tuh €
- Omakapital
- 6,4 tuh €
- Kohustised
- 950 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (20)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanne2002. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 817 tuh €
- Riiklikud maksud
- 201 tuh €
- Tööjõumaksud
- 148 tuh €
- Töötajaid
- 49,00
Riigihanked
2018–2026 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 5
- Teadaolev maht
- Vähemalt 714 tuh €
Avaliku sektori maksed
2026
326 tuh € · 183 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 2 752 943,00 € · puhaskahjum 372 830,00 €
müügitulu 2 855 065,00 € · puhaskahjum 187 469,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 3 211 648,00 € · puhaskahjum 400 116,00 €
Rapid Säkerhet AB osalus muutus: 100% · 2 561,00 € → 100% · 2 562,00 € · Menetlus: Kanne Ä 40013760 / 20
Mikk Mehide – Juhatuse liige: Seos algas · Menetlus: Kanne Ä 40013760 / 18
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
müügitulu 3 170 436,00 € · puhaskahjum 11 261,00 €
müügitulu 2 728 534,00 € · puhaskasum 106 728,00 €
müügitulu 2 521 359,00 € · puhaskasum 16 039,00 €
Rapid Säkerhet AB osalus muutus: 100% · 2 560,00 € → 100% · 2 561,00 € · Menetlus: Kanne Ä 40013760 / 16
müügitulu 2 544 159,00 € · puhaskahjum 11 412,00 €
müügitulu 2 287 981,00 € · puhaskahjum 48 438,00 €
müügitulu 1 901 647,00 € · puhaskahjum 3 253,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Ida-Viru maakond, Narva linn, Joala tn 23c · 20103 · kanne 14 · Menetlus: Kanne Ä 40013760 / 14
Rapid Säkerhet AB osalus muutus: 100% · 2 559,00 € → 100% · 2 560,00 € · Menetlus: Kanne Ä 40013760 / 13
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
müügitulu 1 284 011,00 € · puhaskahjum 171 176,00 €
Rapid Larmcentral Aktiebolag osalus muutus: 100% · 2 558,00 € → 100% · 2 559,00 € · Menetlus: Kanne Ä 40013760 / 12
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Rapid Larmcentral Aktiebolag osalus muutus: 100% · 2 557,00 € → 100% · 2 558,00 € · Menetlus: Kanne Ä 40013760 / 9
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Rapid Larmcentral Aktiebolag osalus muutus: 100% · 40 000,00 EEK → 100% · 2 557,00 € · Menetlus: Kanne Ä 40013760 / 8
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
Osaühing Rapid Security: Kanne 5 · Menetlus: Kanne Ä 13760 / 5
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
12 · kanne 2
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
Jõustunud · Esmakanne
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 09.08.2026