osaühing VÄRSKA VARA
Lepinguline toitlustusteenus jm toitlustamine
30.09.2026 · Juhtimismuudatus kanti registrisse — Anneli Ilves – Juhatuse liige: Seos algas · Menetlus: Kanne Ä 20022531 / 12
Ettevõte kanti registrisse 24 aastat ja 257 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 3 võrra vähem kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 550 €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 903 252,00 | 1 067 639,00 | 1 143 124,00 | 1 224 842,00 | 1 185 925,00 |
| Ärikasum (€) | 70 920,00 | 10 841,00 | 90 530,00 | 145 829,00 | 111 909,00 |
| Puhaskasum (€) | -5 218,00 | -72 686,00 | -50 662,00 | 3 590,00 | 24 621,00 |
| Varad (€) | 3 864 502,00 | 3 692 863,00 | 3 605 935,00 | 3 530 275,00 | 3 507 993,00 |
| Kohustised (€) | 2 969 818,00 | 2 870 865,00 | 2 834 599,00 | 2 755 349,00 | 2 708 446,00 |
| Omakapital (€) | 894 684,00 | 821 998,00 | 771 336,00 | 774 926,00 | 799 547,00 |
| Raha (€) | 11 872,00 | 3 874,00 | 4 991,00 | 11 696,00 | 1 836,00 |
| Töötajate arv | — | — | 19,00 | 19,00 | 19,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 3,5 mln €
- Omakapital
- 800 tuh €
- Kohustised
- 2,7 mln €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (21)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanne2002. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 333 tuh €
- Riiklikud maksud
- 72,5 tuh €
- Tööjõumaksud
- 29,3 tuh €
- Töötajaid
- 20,00
Avaliku sektori maksed
2026
550 € · 1 makse
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
Anneli Ilves – Juhatuse liige: Seos algas · Menetlus: Kanne Ä 20022531 / 12
müügitulu 1 185 925,00 € · puhaskasum 24 621,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 1 224 842,00 € · puhaskasum 3 590,00 €
müügitulu 1 143 124,00 € · puhaskahjum 50 662,00 €
müügitulu 1 067 639,00 € · puhaskahjum 72 686,00 €
müügitulu 903 252,00 € · puhaskahjum 5 218,00 €
müügitulu 754 728,00 € · puhaskahjum 99 294,00 €
müügitulu 903 001,00 € · puhaskasum 32 797,00 €
müügitulu 654 772,00 € · puhaskasum 84 397,00 €
müügitulu 187 692,00 € · puhaskasum 60 238,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Võru maakond, Setomaa vald, Väike-Rõsna küla, Sanatooriumi · 64034 · kanne 6 · Menetlus: Kanne Ä 20022531 / 6
Ettevõtte aadress muutus: Põlva maakond, Värska vald, Väike-Rõsna küla, Sanatooriumi · 64034 · kanne 5 · Menetlus: Kanne Ä 20022531 / 5
müügitulu 151 817,00 € · puhaskasum 57 051,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
12 · kanne 2
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
2 · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 01.10.2026