osaühing Sajoli
Kartuli töötlemine ja säilitamine
16.09.2026 · Ettevõte kadus avalikust maksuvõlglaste nimekirjast
Ettevõte kanti registrisse 24 aastat ja 272 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 19.12.2025: Toiduainete hankimine Tartu Rakenduslikule Kolledžile.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 68,3 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 463 566,00 | 715 243,00 | 830 549,00 | 862 701,00 | 772 130,00 |
| Ärikasum (€) | 64 104,00 | 118 178,00 | 120 394,00 | 190 464,00 | 58 567,00 |
| Puhaskasum (€) | 63 879,00 | 117 735,00 | 120 374,00 | 190 468,00 | 63 970,00 |
| Varad (€) | 500 578,00 | 672 187,00 | 817 744,00 | 1 038 672,00 | 679 473,00 |
| Kohustised (€) | 125 073,00 | 170 838,00 | 196 022,00 | 232 456,00 | 63 156,00 |
| Omakapital (€) | 375 505,00 | 501 349,00 | 621 722,00 | 806 216,00 | 616 317,00 |
| Raha (€) | 57 409,00 | 120 062,00 | 127 322,00 | 209 107,00 | 163 654,00 |
| Töötajate arv | — | — | 3,00 | 3,00 | — |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 679 tuh €
- Omakapital
- 616 tuh €
- Kohustised
- 63,2 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (18)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2005. aasta aruanne2003. aasta aruanne2002. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 179 tuh €
- Riiklikud maksud
- 12,2 tuh €
- Tööjõumaksud
- 6,2 tuh €
- Töötajaid
- 5,00
Riigihanked
2023–2025 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 3
- Teadaolev maht
- Vähemalt 72,0 tuh €
Avaliku sektori maksed
2026
68,3 tuh € · 180 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 772 130,00 € · puhaskasum 63 970,00 €
müügitulu 862 701,00 € · puhaskasum 190 468,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 830 549,00 € · puhaskasum 120 374,00 €
müügitulu 715 243,00 € · puhaskasum 117 735,00 €
müügitulu 463 566,00 € · puhaskasum 63 879,00 €
müügitulu 366 836,00 € · puhaskasum 102 661,00 €
müügitulu 378 325,00 € · puhaskasum 64 737,00 €
müügitulu 370 616,00 € · puhaskahjum 157 796,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Tartu maakond, Kambja vald, Vana-Kuuste küla, Vaarika · 62033 · kanne 6 · Menetlus: Kanne Ä 20022482 / 10
müügitulu 351 810,00 € · puhaskasum 34 340,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Tartu maakond, Kambja vald, Vana-Kuuste küla · 62033 · kanne 3 · Menetlus: Kanne Ä 20022482 / 7
müügitulu 323 840,00 € · puhaskahjum 7 328,00 €
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Täisühing · TÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
2 · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 09.08.2026