Softreflector OÜ
Muude plasttoodete tootmine
Ettevõte kanti registrisse 24 aastat ja 230 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 2 võrra rohkem kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 8,4 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 1 252 373,00 | 1 352 609,00 | 1 411 720,00 | 1 137 287,00 | 1 136 674,00 |
| Ärikasum (€) | 245 787,00 | 354 417,00 | 249 006,00 | 253 346,00 | 213 906,00 |
| Puhaskasum (€) | 238 244,00 | 350 063,00 | 244 108,00 | 221 432,00 | 147 673,00 |
| Varad (€) | 1 767 288,00 | 1 953 382,00 | 2 178 466,00 | 2 268 596,00 | 2 498 043,00 |
| Kohustised (€) | 512 929,00 | 348 960,00 | 329 936,00 | 198 634,00 | 480 408,00 |
| Omakapital (€) | 1 254 359,00 | 1 604 422,00 | 1 848 530,00 | 2 069 962,00 | 2 017 635,00 |
| Raha (€) | 609 471,00 | 714 369,00 | 629 470,00 | 466 665,00 | 484 313,00 |
| Töötajate arv | — | — | 13,00 | 11,00 | 11,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 2,5 mln €
- Omakapital
- 2,0 mln €
- Kohustised
- 480 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (21)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanne2002. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 452 tuh €
- Riiklikud maksud
- 36,4 tuh €
- Tööjõumaksud
- 26,0 tuh €
- Töötajaid
- 21,00
Avaliku sektori maksed
2026
8,4 tuh € · 8 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 1 136 674,00 € · puhaskasum 147 673,00 €
müügitulu 1 137 287,00 € · puhaskasum 221 432,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 1 411 720,00 € · puhaskasum 244 108,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
müügitulu 1 352 609,00 € · puhaskasum 350 063,00 €
müügitulu 1 252 373,00 € · puhaskasum 238 244,00 €
müügitulu 1 333 355,00 € · puhaskasum 244 610,00 €
müügitulu 1 549 215,00 € · puhaskasum 355 072,00 €
müügitulu 2 099 578,00 € · puhaskasum 299 361,00 €
müügitulu 2 491 901,00 € · puhaskasum 185 732,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kristiine linnaosa, Järve tn 35a · 11314 · kanne 11 · Menetlus: Kanne Ä 10064169 / 11
müügitulu 1 624 083,00 € · puhaskasum 328 414,00 €
12 · kanne 7
Softreflector OÜ: Kanne 5 · Menetlus: Jaatav kandeotsus Ä 64169 / 5
Jõustunud · Muutmiskanne
Jõustunud · Muutmiskanne
12 · kanne 3
Kanne 3
Jõustunud · Muutmiskanne
Prefer Activewear OÜ: Kanne 2 · Menetlus: Jaatav kandeotsus Ä 64169 / 2
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
2 · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 30.08.2026