Osaühing Venrel
Näitlejate ja tantsijate lavaline tegevus
Ettevõte kanti registrisse 24 aastat ja 262 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 4,2 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 110 132,00 | 46 921,00 | 90 905,00 | 69 811,00 | 71 393,00 |
| Ärikasum (€) | 64 099,00 | 2 416,00 | 41 992,00 | 9 979,00 | 3 256,00 |
| Puhaskasum (€) | 64 099,00 | 2 416,00 | 41 992,00 | 9 979,00 | 3 256,00 |
| Varad (€) | 348 628,00 | 347 648,00 | 392 221,00 | 400 469,00 | 405 726,00 |
| Kohustised (€) | 96 591,00 | 93 195,00 | 95 776,00 | 94 045,00 | 96 046,00 |
| Omakapital (€) | 252 037,00 | 254 453,00 | 296 445,00 | 306 424,00 | 309 680,00 |
| Raha (€) | 336 628,00 | 347 462,00 | 383 411,00 | 399 682,00 | 400 013,00 |
| Töötajate arv | — | — | 1,00 | 1,00 | 1,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
2021Müügitulu oli olemasolevate andmete suurim.
- Varad · 2025
- 406 tuh €
- Omakapital
- 310 tuh €
- Kohustised
- 96,0 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (21)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanne2002. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 34,9 tuh €
- Riiklikud maksud
- 8,2 tuh €
- Tööjõumaksud
- 1,6 tuh €
- Töötajaid
- 1,00
Avaliku sektori maksed
2026
4,2 tuh € · 6 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 71 393,00 € · puhaskasum 3 256,00 €
Küllike Oja – Juhatuse liige: Seos algas · Menetlus: Kanne Ä 10063555 / 12
Varasemad muutused
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
müügitulu 69 811,00 € · puhaskasum 9 979,00 €
müügitulu 90 905,00 € · puhaskasum 41 992,00 €
müügitulu 46 921,00 € · puhaskasum 2 416,00 €
müügitulu 110 132,00 € · puhaskasum 64 099,00 €
müügitulu 33 287,00 € · puhaskasum 6 281,00 €
müügitulu 60 005,00 € · puhaskasum 6 482,00 €
müügitulu 53 564,00 € · puhaskasum 14 797,00 €
müügitulu 55 499,00 € · puhaskasum 19 460,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Pirita linnaosa, Paju tn 9a · 12011 · kanne 7 · Menetlus: Kanne Ä 10063555 / 7
müügitulu 48 696,00 € · puhaskahjum 7 388,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Jõustunud · Muutmiskanne
10 · kanne 2
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
2 · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 13.08.2026