Mölnlycke Health Care OÜ
Spetsialiseerimata hulgikaubandus
Ettevõte kanti registrisse 24 aastat ja 262 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 17.03.2026: Haavaplaastrid II.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 1,3 mln €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 4 751 372,00 | 5 668 248,00 | 5 592 028,00 | 5 840 667,00 | 5 237 682,00 |
| Ärikasum (€) | 7 399,00 | 170 959,00 | 281 728,00 | 719 725,00 | 707 364,00 |
| Puhaskasum (€) | 112 941,00 | 187 777,00 | 360 525,00 | 577 963,00 | 595 730,00 |
| Varad (€) | 2 846 769,00 | 3 020 474,00 | 3 168 329,00 | 2 703 575,00 | 2 654 880,00 |
| Kohustised (€) | 621 663,00 | 607 590,00 | 394 920,00 | 352 203,00 | 307 778,00 |
| Omakapital (€) | 2 225 106,00 | 2 412 884,00 | 2 773 409,00 | 2 351 372,00 | 2 347 102,00 |
| Raha (€) | 459 395,00 | 838 507,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
| Töötajate arv | — | — | 9,00 | 8,00 | 7,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 2,7 mln €
- Omakapital
- 2,3 mln €
- Kohustised
- 308 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (20)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanne2002. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 877 tuh €
- Riiklikud maksud
- 117 tuh €
- Tööjõumaksud
- 28,7 tuh €
- Töötajaid
- 4,00
Riigihanked
2018–2026 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 85
- Teadaolev maht
- Vähemalt 4,7 mln €
Avaliku sektori maksed
2026
1,3 mln € · 434 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
müügitulu 5 237 682,00 € · puhaskasum 595 730,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 5 840 667,00 € · puhaskasum 577 963,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
müügitulu 5 592 028,00 € · puhaskasum 360 525,00 €
müügitulu 5 668 248,00 € · puhaskasum 187 777,00 €
müügitulu 4 751 372,00 € · puhaskasum 112 941,00 €
müügitulu 4 598 958,00 € · puhaskasum 215 668,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
müügitulu 4 518 460,00 € · puhaskasum 295 576,00 €
müügitulu 4 815 980,00 € · puhaskasum 247 232,00 €
müügitulu 4 649 037,00 € · puhaskasum 277 187,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Haabersti linnaosa, Vabaõhumuuseumi tee 4/1-67 · 13522 · kanne 16 · Menetlus: Kanne Ä 10063520 / 17
müügitulu 4 614 606,00 € · puhaskasum 220 545,00 €
Sälöknapp AB osalus muutus: 100% · 390 000,00 EEK → 100% · 24 925,00 € · Menetlus: Kanne Ä 10063520 / 9
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Jõustunud · Muutmiskanne
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
2 · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 05.08.2026