Terebint OÜ
Keraamiliste kivide ja plaatide tootmine
Ettevõte kanti registrisse 24 aastat ja 320 päeva tagasi.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 20 041,00 | 30 637,00 | 34 971,00 | 32 709,00 | 21 501,00 |
| Ärikasum (€) | 741,00 | 831,00 | -8 426,00 | 10 738,00 | 4 192,00 |
| Puhaskasum (€) | 741,00 | 831,00 | -8 426,00 | 10 738,00 | 4 192,00 |
| Varad (€) | 22 025,00 | 24 584,00 | 11 471,00 | 12 356,00 | 18 691,00 |
| Kohustised (€) | 15 940,00 | 17 668,00 | 12 981,00 | 3 128,00 | 5 271,00 |
| Omakapital (€) | 6 085,00 | 6 916,00 | -1 510,00 | 9 228,00 | 13 420,00 |
| Raha (€) | 799,00 | 3 601,00 | 8 538,00 | 12 356,00 | 11 854,00 |
| Töötajate arv | — | — | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 18,7 tuh €
- Omakapital
- 13,4 tuh €
- Kohustised
- 5,3 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (21)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanne2002. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 14,6 tuh €
- Riiklikud maksud
- 2,3 tuh €
- Tööjõumaksud
- 0 €
Muutused
müügitulu 21 501,00 € · puhaskasum 4 192,00 €
Ettevõtte staatus muutus: Registrisse kantud · kanne 8 · Menetlus: Kanne Ä 20022059 / 8
Varasemad muutused
müügitulu 32 709,00 € · puhaskasum 10 738,00 €
müügitulu 34 971,00 € · puhaskahjum 8 426,00 €
Ettevõtte staatus muutus: Likvideerimisel · kanne 7 · Menetlus: Kanne Ä 20022059 / 7
müügitulu 30 637,00 € · puhaskasum 831,00 €
müügitulu 20 041,00 € · puhaskasum 741,00 €
müügitulu 26 881,00 € · puhaskasum 3 123,00 €
müügitulu 16 106,00 € · puhaskahjum 2 779,00 €
müügitulu 36 241,00 € · puhaskasum 1 145,00 €
müügitulu 28 756,00 € · puhaskahjum 450,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Võru maakond, Võru linn, Silikaadi tn 2-7 · 65605 · kanne 4 · Menetlus: Kanne Ä 20022059 / 4
müügitulu 26 301,00 € · puhaskahjum 925,00 €
12 · kanne 2
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
2 · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 01.09.2026