Metskond OÜ
Metsamajandust abistavad tegevused
Ettevõte kanti registrisse 24 aastat ja 336 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 1 võrra vähem kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 364 €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 189 100,00 | 135 250,00 | 12 800,00 | 21 420,00 | 9 501,00 |
| Ärikasum (€) | 261 089,00 | -14 327,00 | -13 328,00 | -125 923,00 | -309 597,00 |
| Puhaskasum (€) | 390 966,00 | 289 982,00 | 477 040,00 | -2 820 192,00 | -34 230,00 |
| Varad (€) | 13 641 508,00 | 13 963 639,00 | 14 423 655,00 | 12 422 362,00 | 11 804 389,00 |
| Kohustised (€) | 1 994 728,00 | 2 146 877,00 | 2 129 853,00 | 2 948 752,00 | 2 365 009,00 |
| Omakapital (€) | 11 646 780,00 | 11 816 762,00 | 12 293 802,00 | 9 473 610,00 | 9 439 380,00 |
| Raha (€) | 291 961,00 | 285 597,00 | 302 261,00 | 313 797,00 | 267 605,00 |
| Töötajate arv | — | — | 2,00 | 2,00 | 2,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 11,8 mln €
- Omakapital
- 9,4 mln €
- Kohustised
- 2,4 mln €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (21)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanne2002. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 25,0 tuh €
- Riiklikud maksud
- 4,2 tuh €
- Tööjõumaksud
- 4,2 tuh €
- Töötajaid
- 1,00
Avaliku sektori maksed
2026
364 € · 1 makse
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 9 501,00 € · puhaskahjum 34 230,00 €
müügitulu 21 420,00 € · puhaskahjum 2 820 192,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 12 800,00 € · puhaskasum 477 040,00 €
müügitulu 135 250,00 € · puhaskasum 289 982,00 €
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
müügitulu 189 100,00 € · puhaskasum 390 966,00 €
müügitulu 82 540,00 € · puhaskasum 4 625 474,00 €
müügitulu 620 862,00 € · puhaskasum 275 711,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Saare maakond, Saaremaa vald, Kuressaare linn, Lossi tn 3 · 93819 · kanne 20 · Menetlus: Kanne Ä 10149772 / 18
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Uus-Tatari tn 21-19 · 10134 · kanne 19 · Menetlus: Kanne Ä 10149772 / 17
müügitulu 1 787 132,00 € · puhaskasum 1 666 844,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Saare maakond, Saaremaa vald, Kuressaare linn, Lossi tn 3 · 93819 · kanne 18 · Menetlus: Kanne Ä 10149772 / 16
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Uus-Tatari tn 21-19 · 10134 · kanne 17 · Menetlus: Kanne Ä 10149772 / 15
müügitulu 560 612,00 € · puhaskasum 600 949,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Saare maakond, Saaremaa vald, Kuressaare linn, Lossi tn 3 · 93819 · kanne 13 · Menetlus: Kanne Ä 10149772 / 11
müügitulu 702 392,00 € · puhaskasum 972 785,00 €
OÜ MMA osalus muutus: 100% · 40 000,00 EEK → 100% · 2 556,00 € · Menetlus: Kanne Ä 10149772 / 2
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Usaldusühing · UÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
2 · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 02.08.2026