OÜ Rajamõisa
Liha, v.a linnuliha, töötlemine ja säilitamine
21.10.2026 · Ettevõte kadus avalikust maksuvõlglaste nimekirjast
Ettevõte kanti registrisse 24 aastat ja 344 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 750 €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 116 260,00 | 103 382,00 | 100 620,00 | 109 290,00 | 121 397,00 |
| Ärikasum (€) | 22 917,00 | 32 322,00 | 90 031,00 | 7 572,00 | 30 754,00 |
| Puhaskasum (€) | 21 476,00 | 31 312,00 | 46 354,00 | 678,00 | 30 403,00 |
| Varad (€) | 573 415,00 | 490 198,00 | 520 916,00 | 551 981,00 | 596 640,00 |
| Kohustised (€) | 467 658,00 | 353 129,00 | 337 493,00 | 367 879,00 | 382 136,00 |
| Omakapital (€) | 105 757,00 | 137 069,00 | 183 423,00 | 184 102,00 | 214 504,00 |
| Raha (€) | 5 042,00 | 22 750,00 | 15 386,00 | 10 842,00 | 20 703,00 |
| Töötajate arv | — | — | 2,00 | 2,00 | 2,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
2019Ettevõte jõudis pärast kahte kahjumiaastat kasumisse.
- Varad · 2025
- 597 tuh €
- Omakapital
- 215 tuh €
- Kohustised
- 382 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (21)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanne2002. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 25,7 tuh €
- Riiklikud maksud
- 3,8 tuh €
- Tööjõumaksud
- 2,1 tuh €
- Töötajaid
- 2,00
Avaliku sektori maksed
2026
750 € · 1 makse
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
maksuvõlg 800,03 € · vanima nõude tähtpäev 12.10.2026
maksuvõlg 805,95 € · vanima nõude tähtpäev 10.09.2026
müügitulu 121 397,00 € · puhaskasum 30 403,00 €
Varasemad muutused
Ettevõtte aadress muutus: Ida-Viru maakond, Jõhvi vald, Voka küla, Rajamõisa · 41701 · kanne 9 · Menetlus: Kanne Ä 40013546 / 9
müügitulu 109 290,00 € · puhaskasum 678,00 €
müügitulu 100 620,00 € · puhaskasum 46 354,00 €
müügitulu 103 382,00 € · puhaskasum 31 312,00 €
müügitulu 116 260,00 € · puhaskasum 21 476,00 €
müügitulu 48 403,00 € · puhaskahjum 36 428,00 €
müügitulu 90 902,00 € · puhaskasum 9 124,00 €
müügitulu 91 750,00 € · puhaskahjum 15 619,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Ida-Viru maakond, Toila vald, Voka küla, Rajamõisa · 41701 · kanne 6 · Menetlus: Kanne Ä 40013546 / 6
müügitulu 139 693,00 € · puhaskahjum 41 734,00 €
müügitulu 88 911,00 € · puhaskahjum 10 476,00 €
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Nideck Osaühing sai osanikuks: 33,33% · 20 000,00 EEK · Menetlus: Kanne Ä 13546 / 3
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
12 · kanne 2
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
42 · kanne 3
Osaühing · OÜ · kanne 1
41 · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
18 · kanne 2
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
2 · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 19.08.2026