OÜ Metsarada
Köögivilja- (sh kõrvitsaliste), juurvilja- ja mugulviljakasvatus, k.a seenekasvatus
Ettevõte kanti registrisse 24 aastat ja 314 päeva tagasi.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 1,7 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 127 492,00 | 214 190,00 | 118 553,00 |
| Puhaskasum (€) | 12 549,00 | 1 126 284,00 | -62 888,00 |
| Varad (€) | 1 950 126,00 | 4 567 055,00 | 4 672 555,00 |
| Kohustised (€) | 1 353 068,00 | 2 843 713,00 | 3 012 101,00 |
| Omakapital (€) | 597 058,00 | 1 723 342,00 | 1 660 454,00 |
| Raha (€) | 14 530,00 | 18 158,00 | 7 990,00 |
| Töötajate arv | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
Aastaaruanded · 2023–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 4,7 mln €
- Omakapital
- 1,7 mln €
- Kohustised
- 3,0 mln €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (21)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanne2002. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 34,9 tuh €
- Riiklikud maksud
- 4,1 tuh €
- Tööjõumaksud
- 0 €
Avaliku sektori maksed
2026
1,7 tuh € · 1 makse
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 118 553,00 € · puhaskahjum 62 888,00 €
müügitulu 214 190,00 € · puhaskasum 1 126 284,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 127 492,00 € · puhaskasum 12 549,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Tartu maakond, Kambja vald, Õssu küla, Pihlapuu tn 1 · 61713 · kanne 12 · Menetlus: Kanne Ä 30016442 / 12
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Ettevõtte aadress muutus: Tartu maakond, Tartu linn, Tartu linn, Savi tn 39-3 · 50405 · kanne 10 · Menetlus: Kanne Ä 30016442 / 10
Ettevõtte aadress muutus: Tartu maakond, Tartu linn, Savi tn 39-3 · 50405 · kanne 9 · Menetlus: Kanne Ä 30016442 / 9
OÜ Metsarada: Kanne 8 · Menetlus: Kanne Ä 30016442 / 8
Usaldusettevõtted OÜ sai osanikuks: 100% · 2 500,00 € · Menetlus: Kanne Ä 30016442 / 6
12 · kanne 2
Usaldusühing · UÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
2 · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 19.08.2026