Sarto Holding OÜ
Mootorsõidukite jaemüük
Ettevõte kanti registrisse 24 aastat ja 364 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 322 214,00 | 167 588,00 | 129 800,00 | 163 792,00 | 11 895,00 |
| Ärikasum (€) | -47 732,00 | -608 470,00 | -807 275,00 | -652 038,00 | -940 852,00 |
| Puhaskasum (€) | 58 496 825,00 | 827 651,00 | 1 791 904,00 | 6 335 607,00 | 219 198,00 |
| Varad (€) | 104 940 842,00 | 103 856 376,00 | 102 484 333,00 | 81 721 797,00 | 80 406 092,00 |
| Kohustised (€) | 40 378,00 | 69 961,00 | 341 797,00 | 134 753,00 | 100 919,00 |
| Omakapital (€) | 104 900 464,00 | 103 786 415,00 | 102 142 536,00 | 81 587 044,00 | 80 305 173,00 |
| Raha (€) | 2 331 228,00 | 2 828 644,00 | 24 585,00 | 767 712,00 | 1 188 990,00 |
| Töötajate arv | — | — | 4,00 | 4,00 | 4,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 80,4 mln €
- Omakapital
- 80,3 mln €
- Kohustised
- 101 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (21)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanne2002. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 24,9 tuh €
- Riiklikud maksud
- 67,3 tuh €
- Tööjõumaksud
- 20,6 tuh €
- Töötajaid
- 3,00
Muutused
müügitulu 11 895,00 € · puhaskasum 219 198,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
Varasemad muutused
müügitulu 163 792,00 € · puhaskasum 6 335 607,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
müügitulu 129 800,00 € · puhaskasum 1 791 904,00 €
müügitulu 167 588,00 € · puhaskasum 827 651,00 €
müügitulu 322 214,00 € · puhaskasum 58 496 825,00 €
müügitulu 144 470,00 € · puhaskasum 5 794 468,00 €
müügitulu 58 879,00 € · puhaskasum 3 847 105,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Viru väljak 2 · 10111 · kanne 12 · Menetlus: Kanne Ä 10061105 / 12
müügitulu 5 550,00 € · puhaskasum 5 086 102,00 €
müügitulu 85 017,00 € · puhaskasum 1 755 982,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Pärnu mnt 130 · 11317 · kanne 10 · Menetlus: Kanne Ä 10061105 / 10
müügitulu 55 659,00 € · puhaskasum 2 949 970,00 €
12 · kanne 3
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
2 · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 30.08.2026