OÜ ASTELMARI
Muu puuvilja-, marja- ning pähklikasvatus
Ettevõte kanti registrisse 25 aastat ja 11 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 2 võrra vähem kui 2025. aasta samas kvartalis.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 03.10.2025: Põltsamaa valla talihoole 2025-2029.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 76,3 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 1 412 796,00 | 1 460 814,00 | 1 148 921,00 | 2 031 822,00 | 1 608 728,00 |
| Ärikasum (€) | 643 052,00 | 567 069,00 | 357 185,00 | 513 020,00 | 243 095,00 |
| Puhaskasum (€) | 621 128,00 | 555 209,00 | 281 855,00 | 450 401,00 | 206 541,00 |
| Varad (€) | 3 981 998,00 | 4 860 934,00 | 5 020 907,00 | 5 686 806,00 | 5 621 899,00 |
| Kohustised (€) | 1 377 325,00 | 1 723 168,00 | 1 626 656,00 | 1 873 770,00 | 1 602 391,00 |
| Omakapital (€) | 2 604 673,00 | 3 137 766,00 | 3 394 251,00 | 3 813 036,00 | 4 019 508,00 |
| Raha (€) | 488 806,00 | 309 975,00 | 255 541,00 | 266 400,00 | 173 646,00 |
| Töötajate arv | — | — | 5,00 | 7,00 | 8,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 5,6 mln €
- Omakapital
- 4,0 mln €
- Kohustised
- 1,6 mln €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (22)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanne2002. aasta aruanne2001. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 628 tuh €
- Riiklikud maksud
- 122 tuh €
- Tööjõumaksud
- 14,9 tuh €
- Töötajaid
- 7,00
Riigihanked
2021–2025 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 3
- Teadaolev maht
- Vähemalt 70,0 tuh €
Avaliku sektori maksed
2026
76,3 tuh € · 8 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 1 608 728,00 € · puhaskasum 206 541,00 €
müügitulu 2 031 822,00 € · puhaskasum 450 401,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 1 148 921,00 € · puhaskasum 281 855,00 €
müügitulu 1 460 814,00 € · puhaskasum 555 209,00 €
müügitulu 1 412 796,00 € · puhaskasum 621 128,00 €
müügitulu 1 025 400,00 € · puhaskasum 401 716,00 €
müügitulu 992 516,00 € · puhaskasum 361 239,00 €
müügitulu 880 496,00 € · puhaskasum 340 577,00 €
müügitulu 687 046,00 € · puhaskasum 175 052,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Jõgeva maakond, Põltsamaa vald, Laasme küla, Madise · 49008 · kanne 9 · Menetlus: Kanne Ä 20021432 / 9
Ettevõtte aadress muutus: Jõgeva maakond, Puurmani vald, Laasme küla, Madise · 49008 · kanne 8 · Menetlus: Kanne Ä 20021432 / 8
müügitulu 495 714,00 € · puhaskasum 169 035,00 €
15 · kanne 2
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
2 · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 15.08.2026