osaühing ALCANTRA
Muude puidutöötlemissaaduste tootmine, sh hakkepuit, puitvill jms
Ettevõte kanti registrisse 25 aastat ja 112 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 6 võrra rohkem kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 50,7 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 8 401 900,00 | 7 734 145,00 | 5 538 823,00 | 6 674 089,00 | 7 476 485,00 |
| Ärikasum (€) | 771 058,00 | 773 072,00 | 562 939,00 | 729 248,00 | 619 164,00 |
| Puhaskasum (€) | 655 154,00 | 640 794,00 | 513 452,00 | 667 746,00 | 533 591,00 |
| Varad (€) | 2 857 655,00 | 2 753 452,00 | 2 774 737,00 | 3 444 315,00 | 3 832 559,00 |
| Kohustised (€) | 1 102 297,00 | 967 299,00 | 775 132,00 | 1 076 964,00 | 1 231 616,00 |
| Omakapital (€) | 1 755 358,00 | 1 786 153,00 | 1 999 605,00 | 2 367 351,00 | 2 600 943,00 |
| Raha (€) | 324 251,00 | 268 513,00 | 215 420,00 | 285 371,00 | 407 562,00 |
| Töötajate arv | — | — | 40,00 | 40,00 | 40,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 3,8 mln €
- Omakapital
- 2,6 mln €
- Kohustised
- 1,2 mln €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (22)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanne2002. aasta aruanne2001. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 2,0 mln €
- Riiklikud maksud
- 279 tuh €
- Tööjõumaksud
- 147 tuh €
- Töötajaid
- 47,00
Riigihanked
2021–2021 · Riigihangete register
- Korraldatud hankeid
- 1
Avaliku sektori maksed
2026
50,7 tuh € · 2 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
Ettevõtte aadress muutus: Põlva maakond, Põlva vald, Põlva linn, Lao tn 24 · 63306 · kanne 11 · Menetlus: Kanne Ä 10059082 / 11
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Varasemad muutused
müügitulu 7 476 485,00 € · puhaskasum 533 591,00 €
müügitulu 6 674 089,00 € · puhaskasum 667 746,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
müügitulu 5 538 823,00 € · puhaskasum 513 452,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
müügitulu 7 734 145,00 € · puhaskasum 640 794,00 €
müügitulu 8 401 900,00 € · puhaskasum 655 154,00 €
müügitulu 5 869 024,00 € · puhaskasum 280 305,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
müügitulu 5 451 595,00 € · puhaskasum 347 356,00 €
müügitulu 5 450 367,00 € · puhaskasum 267 822,00 €
müügitulu 4 646 730,00 € · puhaskasum 276 562,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Nõmme linnaosa, Silikaltsiidi tn 5b · 11216 · kanne 6 · Menetlus: Kanne Ä 10059082 / 6
müügitulu 3 943 084,00 € · puhaskasum 178 757,00 €
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
10 · kanne 2
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
2 · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 06.08.2026