OÜ Besur
Seebi, pesemis-, puhastus- ja poleervahendite tootmine
14.10.2026 · Ettevõte kadus avalikust maksuvõlglaste nimekirjast
Ettevõte kanti registrisse 25 aastat ja 118 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 1 võrra vähem kui 2025. aasta samas kvartalis.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 23.09.2021: Meditsiinilaboris kasutatavate tarvikute hange.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 86,9 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 405 027,00 | 323 558,00 | 301 949,00 | 296 803,00 | 297 880,00 |
| Ärikasum (€) | 4 622,00 | -32 422,00 | -50 985,00 | -39 199,00 | -8 061,00 |
| Puhaskasum (€) | 3 120,00 | -33 924,00 | -50 995,00 | -39 199,00 | -8 061,00 |
| Varad (€) | 284 668,00 | 241 929,00 | 189 749,00 | 155 870,00 | 147 754,00 |
| Kohustised (€) | 32 932,00 | 30 117,00 | 28 932,00 | 34 252,00 | 34 197,00 |
| Omakapital (€) | 251 736,00 | 211 812,00 | 160 817,00 | 121 618,00 | 113 557,00 |
| Raha (€) | 96 909,00 | 71 674,00 | 48 437,00 | 28 117,00 | 20 095,00 |
| Töötajate arv | — | — | 7,00 | 7,00 | — |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
2020Müügitulu oli olemasolevate andmete suurim.
- Varad · 2025
- 148 tuh €
- Omakapital
- 114 tuh €
- Kohustised
- 34,2 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (21)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanne2002. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 69,1 tuh €
- Riiklikud maksud
- 24,8 tuh €
- Tööjõumaksud
- 14,0 tuh €
- Töötajaid
- 5,00
Riigihanked
2021–2021 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 1
Avaliku sektori maksed
2026
86,9 tuh € · 319 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 297 880,00 € · puhaskahjum 8 061,00 €
müügitulu 296 803,00 € · puhaskahjum 39 199,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 301 949,00 € · puhaskahjum 50 995,00 €
müügitulu 323 558,00 € · puhaskahjum 33 924,00 €
müügitulu 405 027,00 € · puhaskasum 3 120,00 €
müügitulu 689 615,00 € · puhaskasum 125 415,00 €
müügitulu 348 547,00 € · puhaskasum 81,00 €
müügitulu 393 813,00 € · puhaskasum 23 928,00 €
müügitulu 373 879,00 € · puhaskasum 34 331,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Pae tn 8 · 11414 · kanne 8 · Menetlus: Kanne Ä 10059052 / 9
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
müügitulu 353 941,00 € · puhaskasum 13 936,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
12 · kanne 5
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
15 · kanne 2
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
2 · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 06.10.2026