Ruta Ottesson Hambaravi OÜ
Hambaravi
Ettevõte kanti registrisse 25 aastat ja 169 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 70,1 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 271 123,00 | 355 928,00 | 321 323,00 | 364 343,00 | 420 613,00 |
| Ärikasum (€) | 36 038,00 | 33 344,00 | 17 879,00 | 27 091,00 | 72 025,00 |
| Puhaskasum (€) | 35 374,00 | 33 024,00 | 19 350,00 | 25 884,00 | 71 267,00 |
| Varad (€) | 325 013,00 | 357 257,00 | 392 448,00 | 389 034,00 | 450 079,00 |
| Kohustised (€) | 52 927,00 | 52 147,00 | 67 988,00 | 78 690,00 | 68 468,00 |
| Omakapital (€) | 272 086,00 | 305 110,00 | 324 460,00 | 310 344,00 | 381 611,00 |
| Raha (€) | 102 140,00 | 133 224,00 | 121 110,00 | 126 994,00 | 231 257,00 |
| Töötajate arv | — | — | 3,00 | 3,00 | 3,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 450 tuh €
- Omakapital
- 382 tuh €
- Kohustised
- 68,5 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (22)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanne2002. aasta aruanne2001. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Riiklikud maksud
- 18,7 tuh €
- Tööjõumaksud
- 19,8 tuh €
- Töötajaid
- 6,00
Riigihanked
2019–2019 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 1
- Teadaolev maht
- Vähemalt 108 tuh €
Avaliku sektori maksed
2026
70,1 tuh € · 84 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 420 613,00 € · puhaskasum 71 267,00 €
müügitulu 364 343,00 € · puhaskasum 25 884,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 321 323,00 € · puhaskasum 19 350,00 €
müügitulu 355 928,00 € · puhaskasum 33 024,00 €
müügitulu 271 123,00 € · puhaskasum 35 374,00 €
müügitulu 178 615,00 € · puhaskasum 16 872,00 €
müügitulu 191 597,00 € · puhaskasum 11 190,00 €
müügitulu 231 791,00 € · puhaskasum 37 563,00 €
müügitulu 211 303,00 € · puhaskasum 47 801,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, P. Süda tn 10/1-1 · 10118 · kanne 7 · Menetlus: Kanne Ä 10057642 / 7
müügitulu 148 994,00 € · puhaskasum 3 107,00 €
12 · kanne 3
12 · kanne 2
Osaühing · OÜ · kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
2 · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 30.08.2026