Osaühing Gorleen Grupp
Keraamiliste sanitaarseadmete tootmine
Ettevõte kanti registrisse 25 aastat ja 162 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 264 674,00 | 847 052,00 | 1 011 298,00 | 917 437,00 | 1 189 696,00 |
| Ärikasum (€) | -160 798,00 | 217 343,00 | 218 422,00 | 199 533,00 | 307 013,00 |
| Puhaskasum (€) | -160 226,00 | 217 552,00 | 218 641,00 | 133 618,00 | 266 772,00 |
| Varad (€) | 622 775,00 | 837 900,00 | 1 105 588,00 | 936 769,00 | 1 126 099,00 |
| Kohustised (€) | 45 847,00 | 43 420,00 | 92 467,00 | 90 030,00 | 162 588,00 |
| Omakapital (€) | 576 928,00 | 794 480,00 | 1 013 121,00 | 846 739,00 | 963 511,00 |
| Raha (€) | 369 276,00 | 496 936,00 | 624 337,00 | 401 153,00 | 516 367,00 |
| Töötajate arv | — | — | 10,00 | 10,00 | 9,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 1,1 mln €
- Omakapital
- 964 tuh €
- Kohustised
- 163 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (22)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanne2002. aasta aruanne2001. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 237 tuh €
- Riiklikud maksud
- 24,9 tuh €
- Tööjõumaksud
- 26,5 tuh €
- Töötajaid
- 8,00
Avaliku sektori maksed
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 1 189 696,00 € · puhaskasum 266 772,00 €
müügitulu 917 437,00 € · puhaskasum 133 618,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 1 011 298,00 € · puhaskasum 218 641,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
müügitulu 847 052,00 € · puhaskasum 217 552,00 €
müügitulu 264 674,00 € · puhaskahjum 160 226,00 €
müügitulu 771 288,00 € · puhaskasum 201 263,00 €
müügitulu 624 188,00 € · puhaskasum 27 048,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Pärnu maakond, Pärnu linn, Jõõpre küla, Gorleeni · 88303 · kanne 11 · Menetlus: Puuduste kõrvaldamise määrus kandeväliste andmete parandamiseks Ä 30015485 / M3, Kanne Ä 30015485 / 11
müügitulu 823 603,00 € · puhaskasum 234 825,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Pärnu maakond, Pärnu linn, Jõõpre küla · 88303 · kanne 10 · Menetlus: Kanne Ä 30015485 / 10
müügitulu 569 458,00 € · puhaskasum 87 859,00 €
müügitulu 434 613,00 € · puhaskasum 51 330,00 €
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
12 · kanne 5
10 · kanne 3
10 · kanne 2
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
2 · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 07.08.2026