Osaühing Olindia
Metsamajandust abistavad tegevused
Ettevõte kanti registrisse 25 aastat ja 175 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 1 võrra rohkem kui 2025. aasta samas kvartalis.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 05.07.2024: Harvendusraie- ja kokkuveoteenuste tellimine Kirde regioonis 2024-1.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 356 397,00 | 380 686,00 | 383 290,00 | 261 170,00 | 429 591,00 |
| Ärikasum (€) | 8 357,00 | 2 715,00 | 17 751,00 | -7 687,00 | 30 638,00 |
| Puhaskasum (€) | 4 478,00 | -803,00 | 15 652,00 | -12 555,00 | 24 285,00 |
| Varad (€) | 196 211,00 | 149 783,00 | 142 194,00 | 191 962,00 | 248 088,00 |
| Kohustised (€) | 120 717,00 | 75 118,00 | 51 877,00 | 122 200,00 | 154 041,00 |
| Omakapital (€) | 75 494,00 | 74 665,00 | 90 317,00 | 69 762,00 | 94 047,00 |
| Raha (€) | 1 588,00 | 17 144,00 | 14 130,00 | 29 374,00 | 12 510,00 |
| Töötajate arv | — | — | 2,00 | 2,00 | 2,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 248 tuh €
- Omakapital
- 94,0 tuh €
- Kohustised
- 154 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (22)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanne2002. aasta aruanne2001. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 73,7 tuh €
- Riiklikud maksud
- 10,4 tuh €
- Tööjõumaksud
- 5,9 tuh €
- Töötajaid
- 4,00
Riigihanked
2019–2024 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 2
- Teadaolev maht
- Vähemalt 4,9 mln €
Avaliku sektori maksed
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 429 591,00 € · puhaskasum 24 285,00 €
müügitulu 261 170,00 € · puhaskahjum 12 555,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 383 290,00 € · puhaskasum 15 652,00 €
müügitulu 380 686,00 € · puhaskahjum 803,00 €
müügitulu 356 397,00 € · puhaskasum 4 478,00 €
müügitulu 333 623,00 € · puhaskahjum 22 793,00 €
müügitulu 410 036,00 € · puhaskasum 31 152,00 €
müügitulu 226 327,00 € · puhaskasum 2 584,00 €
müügitulu 64 261,00 € · puhaskahjum 21 541,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Pärnu maakond, Pärnu linn, Pärnu linn, Järva tn 19 · 80023 · kanne 8 · Menetlus: Kanne Ä 30015427 / 8
Ettevõtte aadress muutus: Pärnu maakond, Pärnu linn, Järva tn 19 · 80023 · kanne 7 · Menetlus: Kanne Ä 30015427 / 7
müügitulu 14 312,00 € · puhaskasum 60 711,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Toimiku dokumentide kontroll
10 · kanne 2
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
2 · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 08.08.2026