OSAÜHING Lacados
Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
Ettevõte kanti registrisse 25 aastat ja 236 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 30.06.2026; lepingu maksumus 41,3 tuh €: Riigitee 23190 Tõrva–Jeti–Valgjärve tee km 6,713 asuva Jõukanal II silla likvideerimise, km 6,736 asuva Veskisild silla ümberehituse ning Koorküla Veskejärve….
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 65,2 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 289 562,00 | 246 955,00 | 143 155,00 | 137 091,00 | 193 318,00 |
| Ärikasum (€) | 66 261,00 | 40 599,00 | -6 489,00 | -61 544,00 | 7 417,00 |
| Puhaskasum (€) | 71 345,00 | 39 476,00 | -7 224,00 | -58 172,00 | 14 958,00 |
| Varad (€) | 369 136,00 | 395 851,00 | 373 645,00 | 337 005,00 | 348 339,00 |
| Kohustised (€) | 39 151,00 | 26 391,00 | 11 409,00 | 32 941,00 | 29 317,00 |
| Omakapital (€) | 329 985,00 | 369 460,00 | 362 236,00 | 304 064,00 | 319 022,00 |
| Raha (€) | 151 558,00 | 158 371,00 | 125 507,00 | 82 519,00 | 87 547,00 |
| Töötajate arv | — | — | 2,00 | 3,00 | 3,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 348 tuh €
- Omakapital
- 319 tuh €
- Kohustised
- 29,3 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (22)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanne2002. aasta aruanne2001. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 73,6 tuh €
- Riiklikud maksud
- 19,0 tuh €
- Tööjõumaksud
- 8,3 tuh €
- Töötajaid
- 3,00
Riigihanked
2018–2026 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 21
- Teadaolev maht
- Vähemalt 604 tuh €
Avaliku sektori maksed
2026
65,2 tuh € · 20 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 193 318,00 € · puhaskasum 14 958,00 €
müügitulu 137 091,00 € · puhaskahjum 58 172,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 143 155,00 € · puhaskahjum 7 224,00 €
müügitulu 246 955,00 € · puhaskasum 39 476,00 €
müügitulu 289 562,00 € · puhaskasum 71 345,00 €
müügitulu 298 329,00 € · puhaskasum 59 715,00 €
müügitulu 247 906,00 € · puhaskasum 54 119,00 €
müügitulu 169 753,00 € · puhaskasum 69 508,00 €
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
müügitulu 153 940,00 € · puhaskasum 46 008,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Nisu tn 25-12 · 10317 · kanne 8 · Menetlus: Kanne Ä 10055311 / 8
müügitulu 85 151,00 € · puhaskasum 1 444,00 €
12 · kanne 3
10 · kanne 2
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
2 · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 08.08.2026