OÜ Melian Grupp
Masinate ja seadmete remont ning hooldus
12.09.2026 · Ettevõte kadus avalikust maksuvõlglaste nimekirjast
Ettevõte kanti registrisse 25 aastat ja 280 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 1 võrra rohkem kui 2025. aasta samas kvartalis.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 19.05.2025; lepingu maksumus 5,0 tuh €: Piduristendi hooldus- ja remonditeenuse ning varuosade ostmine.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 6,9 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 1 297 830,00 | 1 513 020,00 | 1 414 576,00 | 1 952 095,00 | 1 734 762,00 |
| Ärikasum (€) | -47 232,00 | 103 727,00 | -100 466,00 | 140 449,00 | 194 125,00 |
| Puhaskasum (€) | -46 064,00 | 103 777,00 | -101 506,00 | 132 929,00 | 194 557,00 |
| Varad (€) | 448 833,00 | 525 525,00 | 594 619,00 | 583 368,00 | 662 874,00 |
| Kohustised (€) | 165 887,00 | 138 802,00 | 309 402,00 | 195 222,00 | 80 171,00 |
| Omakapital (€) | 282 946,00 | 386 723,00 | 285 217,00 | 388 146,00 | 582 703,00 |
| Raha (€) | 78 436,00 | 203 269,00 | 145 919,00 | 256 438,00 | 250 681,00 |
| Töötajate arv | — | — | 6,00 | 6,00 | 6,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 663 tuh €
- Omakapital
- 583 tuh €
- Kohustised
- 80,2 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (22)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanne2002. aasta aruanne2001. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 359 tuh €
- Riiklikud maksud
- 58,7 tuh €
- Tööjõumaksud
- 29,7 tuh €
- Töötajaid
- 7,00
Riigihanked
2019–2025 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 2
- Teadaolev maht
- Vähemalt 154 tuh €
Avaliku sektori maksed
2026
6,9 tuh € · 3 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 1 734 762,00 € · puhaskasum 194 557,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Kiili vald, Luige alevik, Luige tn 1/10 · 75404 · kanne 11 · Menetlus: Kanne Ä 10054419 / 11
Varasemad muutused
müügitulu 1 952 095,00 € · puhaskasum 132 929,00 €
müügitulu 1 414 576,00 € · puhaskahjum 101 506,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
müügitulu 1 513 020,00 € · puhaskasum 103 777,00 €
müügitulu 1 297 830,00 € · puhaskahjum 46 064,00 €
müügitulu 1 109 586,00 € · puhaskasum 8 355,00 €
müügitulu 1 360 114,00 € · puhaskahjum 189 159,00 €
müügitulu 1 679 427,00 € · puhaskasum 159 669,00 €
müügitulu 1 262 818,00 € · puhaskahjum 28 462,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa, Laki tn 11e · 12915 · kanne 7 · Menetlus: Kanne Ä 10054419 / 7
müügitulu 1 403 289,00 € · puhaskasum 229 174,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Jõustunud · Muutmiskanne
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
2 · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 19.08.2026