HANSAFOND GRUPP OÜ
Hotellid
Ettevõte kanti registrisse 25 aastat ja 303 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 113 348,00 | 403 936,00 | 484 772,00 | 602 314,00 | 684 352,00 |
| Ärikasum (€) | -33 898,00 | -5 255,00 | -28 689,00 | 6 768,00 | 25 776,00 |
| Puhaskasum (€) | -93 658,00 | -65 007,00 | -101 873,00 | -68 296,00 | -35 736,00 |
| Varad (€) | 3 920 938,00 | 3 879 590,00 | 3 822 462,00 | 3 684 788,00 | 3 588 359,00 |
| Kohustised (€) | 3 527 639,00 | 3 551 298,00 | 3 596 044,00 | 3 526 666,00 | 3 465 973,00 |
| Omakapital (€) | 393 299,00 | 328 292,00 | 226 418,00 | 158 122,00 | 122 386,00 |
| Raha (€) | 130 334,00 | 171 476,00 | 193 090,00 | 132 764,00 | 119 038,00 |
| Töötajate arv | — | — | 12,00 | 15,00 | 12,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 3,6 mln €
- Omakapital
- 122 tuh €
- Kohustised
- 3,5 mln €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (22)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanne2002. aasta aruanne2001. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 328 tuh €
- Riiklikud maksud
- 54,8 tuh €
- Tööjõumaksud
- 28,8 tuh €
- Töötajaid
- 14,00
Avaliku sektori maksed
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 684 352,00 € · puhaskahjum 35 736,00 €
müügitulu 602 314,00 € · puhaskahjum 68 296,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 484 772,00 € · puhaskahjum 101 873,00 €
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel
müügitulu 403 936,00 € · puhaskahjum 65 007,00 €
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel
müügitulu 113 348,00 € · puhaskahjum 93 658,00 €
müügitulu 172 054,00 € · puhaskahjum 220 873,00 €
müügitulu 836 831,00 € · puhaskahjum 8 849,00 €
müügitulu 897 261,00 € · puhaskasum 50 548,00 €
müügitulu 896 010,00 € · puhaskasum 84 804,00 €
HANSAFOND GRUPP OÜ: Kanne 9 · Õiguslik vorm muutus: Osaühing · OÜ · kanne 9 · Menetlus: Kanne Ä 10053680 / 9
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
müügitulu 801 375,00 € · puhaskahjum 144 804,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel
12 · kanne 7
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
12 · kanne 5
18 · kanne 4
12 · kanne 3
Jõustunud · Muutmiskanne
10 · kanne 2
Aktsiaselts · AS · kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
2 · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 26.07.2026