osaühing RGR AIRON
Mehaaniline metallitöötlus
Ettevõte kanti registrisse 25 aastat ja 350 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 2 võrra rohkem kui 2025. aasta samas kvartalis.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 7 705 736,00 | 8 731 962,00 | 7 142 872,00 | 6 074 416,00 | 5 855 296,00 |
| Ärikasum (€) | 665 390,00 | 787 395,00 | 200 599,00 | -191 484,00 | 93 618,00 |
| Puhaskasum (€) | 583 769,00 | 690 145,00 | 179 585,00 | -178 720,00 | 58 985,00 |
| Varad (€) | 3 987 305,00 | 3 987 510,00 | 3 589 907,00 | 3 210 017,00 | 3 385 874,00 |
| Kohustised (€) | 1 778 641,00 | 1 438 701,00 | 961 513,00 | 760 342,00 | 1 027 214,00 |
| Omakapital (€) | 2 208 664,00 | 2 548 809,00 | 2 628 394,00 | 2 449 675,00 | 2 358 660,00 |
| Raha (€) | 194 775,00 | 419 014,00 | 190 201,00 | 34 814,00 | 168 272,00 |
| Töötajate arv | — | — | 40,00 | 38,00 | 35,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 3,4 mln €
- Omakapital
- 2,4 mln €
- Kohustised
- 1,0 mln €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (23)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanne2002. aasta aruanne2001. aasta aruanne2000. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 2,2 mln €
- Riiklikud maksud
- 302 tuh €
- Tööjõumaksud
- 113 tuh €
- Töötajaid
- 35,00
Avaliku sektori maksed
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 5 855 296,00 € · puhaskasum 58 985,00 €
müügitulu 6 074 416,00 € · puhaskahjum 178 720,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 7 142 872,00 € · puhaskasum 179 585,00 €
müügitulu 8 731 962,00 € · puhaskasum 690 145,00 €
müügitulu 7 705 736,00 € · puhaskasum 583 769,00 €
müügitulu 5 359 613,00 € · puhaskasum 12 916,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Vahuri tn 8 · 11415 · kanne 10 · Menetlus: Kanne Ä 10052884 / 10
müügitulu 6 614 412,00 € · puhaskahjum 30 000,00 €
müügitulu 7 505 822,00 € · puhaskasum 212 352,00 €
müügitulu 6 515 899,00 € · puhaskahjum 416 878,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Peterburi tee 57b · 11415 · kanne 7 · Menetlus: Kanne Ä 10052884 / 7
müügitulu 4 975 871,00 € · puhaskasum 96 868,00 €
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
12 · kanne 4
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
2 · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 09.08.2026