Osaühing Greenfinger
Hoonehalduse kombineeritud teenus
Ettevõte kanti registrisse 26 aastat ja 14 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 21,9 tuh €.
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 63 547,00 | 53 837,00 | 65 007,00 | 93 313,00 | 60 229,00 |
| Ärikasum (€) | -1 853,00 | -2 680,00 | 5 179,00 | 16 228,00 | 1 450,00 |
| Puhaskasum (€) | -2 092,00 | -2 876,00 | 4 891,00 | 16 001,00 | 454,00 |
| Varad (€) | 24 903,00 | 21 067,00 | 25 224,00 | 59 473,00 | 49 324,00 |
| Kohustised (€) | 11 939,00 | 10 979,00 | 10 245,00 | 28 493,00 | 27 891,00 |
| Omakapital (€) | 12 964,00 | 10 088,00 | 14 979,00 | 30 980,00 | 21 433,00 |
| Raha (€) | 6 239,00 | 4 443,00 | 9 543,00 | 14 703,00 | 8 297,00 |
| Töötajate arv | — | — | 3,00 | 3,00 | 3,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 49,3 tuh €
- Omakapital
- 21,4 tuh €
- Kohustised
- 27,9 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (23)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanne2002. aasta aruanne2001. aasta aruanne2000. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 22,4 tuh €
- Riiklikud maksud
- 8,6 tuh €
- Tööjõumaksud
- 4,2 tuh €
- Töötajaid
- 2,00
Avaliku sektori maksed
2026
21,9 tuh € · 45 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 60 229,00 € · puhaskasum 454,00 €
müügitulu 93 313,00 € · puhaskasum 16 001,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 65 007,00 € · puhaskasum 4 891,00 €
müügitulu 53 837,00 € · puhaskahjum 2 876,00 €
müügitulu 63 547,00 € · puhaskahjum 2 092,00 €
müügitulu 43 526,00 € · puhaskahjum 7 041,00 €
müügitulu 64 512,00 € · puhaskasum 5 776,00 €
müügitulu 76 386,00 € · puhaskasum 19 269,00 €
müügitulu 34 609,00 € · puhaskasum 3 762,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa, Kadaka tee 137-8 · 12915 · kanne 7 · Menetlus: Kanne Ä 10052129 / 7
Majandusaasta periood muutus: 01.11 · 31.10 · kanne 6 · Menetlus: Kanne Ä 10052129 / 6
müügitulu 34 334,00 € · puhaskahjum 3 078,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
2 · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 07.08.2026