Osaühing Rebane & Valu
Hambaravi
Ettevõte kanti registrisse 25 aastat ja 345 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 06.08.2019: Alla 19-aastastele kindlustatutele hambaraviteenuse osutamiseks Jõgeva maakonnas ravi rahastamise lepingu sõlmimine.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 125 tuh €.
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 367 161,00 | 385 007,00 | 385 555,00 | 415 442,00 | 408 467,00 |
| Ärikasum (€) | 116 994,00 | 111 733,00 | 107 294,00 | 140 333,00 | 125 220,00 |
| Puhaskasum (€) | 102 095,00 | 92 673,00 | 83 685,00 | 126 344,00 | 88 572,00 |
| Varad (€) | 196 036,00 | 181 070,00 | 141 358,00 | 177 796,00 | 142 183,00 |
| Kohustised (€) | 25 752,00 | 24 078,00 | 27 080,00 | 23 194,00 | 29 009,00 |
| Omakapital (€) | 170 284,00 | 156 992,00 | 114 278,00 | 154 602,00 | 113 174,00 |
| Raha (€) | 163 191,00 | 160 421,00 | 130 729,00 | 173 199,00 | 137 298,00 |
| Töötajate arv | — | — | 5,00 | 5,00 | 5,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 142 tuh €
- Omakapital
- 113 tuh €
- Kohustised
- 29,0 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (21)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanne2002. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Riiklikud maksud
- 25,2 tuh €
- Tööjõumaksud
- 14,7 tuh €
- Töötajaid
- 5,00
Riigihanked
2019–2019 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 1
Avaliku sektori maksed
2026
125 tuh € · 112 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 408 467,00 € · puhaskasum 88 572,00 €
müügitulu 415 442,00 € · puhaskasum 126 344,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 385 555,00 € · puhaskasum 83 685,00 €
müügitulu 385 007,00 € · puhaskasum 92 673,00 €
müügitulu 367 161,00 € · puhaskasum 102 095,00 €
müügitulu 335 698,00 € · puhaskasum 84 802,00 €
müügitulu 331 959,00 € · puhaskasum 96 923,00 €
müügitulu 303 044,00 € · puhaskasum 105 758,00 €
müügitulu 260 704,00 € · puhaskasum 65 264,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Jõgeva maakond, Põltsamaa vald, Põltsamaa linn, Tartu mnt 1a · 48105 · kanne 5 · Menetlus: Kanne Ä 20019458 / 5
Ettevõtte aadress muutus: Jõgeva maakond, Põltsamaa linn, Tartu mnt 1a · 48105 · kanne 4 · Menetlus: Kanne Ä 20019458 / 4
müügitulu 241 362,00 € · puhaskasum 36 226,00 €
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
12 · kanne 2
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
2 · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 09.08.2026