OÜ BioAnalys
Meditsiiniseadmete ja kirurgiriistade ning ortopeediliste abivahendite hulgimüük
Ettevõte kanti registrisse 26 aastat ja 155 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 1 võrra vähem kui 2025. aasta samas kvartalis.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 20.10.2025: Laborikemikaalide, -tarvikute ning labori väikeseadmete ostmine.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 146 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 596 185,00 | 561 397,00 | 621 964,00 | 540 819,00 | 524 809,00 |
| Ärikasum (€) | 69 212,00 | 97 907,00 | 29 663,00 | 5 761,00 | 9 372,00 |
| Puhaskasum (€) | 68 564,00 | 97 078,00 | 28 554,00 | 4 649,00 | 3 194,00 |
| Varad (€) | 321 728,00 | 417 814,00 | 515 811,00 | 476 528,00 | 469 067,00 |
| Kohustised (€) | 12 396,00 | 16 338,00 | 86 979,00 | 57 124,00 | 62 694,00 |
| Omakapital (€) | 309 332,00 | 401 476,00 | 428 832,00 | 419 404,00 | 406 373,00 |
| Raha (€) | 20 311,00 | 124 014,00 | 69 257,00 | 117 601,00 | 133 133,00 |
| Töötajate arv | — | — | 4,00 | 4,00 | 4,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
2018Ettevõte jõudis pärast kahte kahjumiaastat kasumisse.
- Varad · 2025
- 469 tuh €
- Omakapital
- 406 tuh €
- Kohustised
- 62,7 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (23)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanne2002. aasta aruanne2001. aasta aruanne2000. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 63,7 tuh €
- Riiklikud maksud
- 17,5 tuh €
- Tööjõumaksud
- 7,0 tuh €
- Töötajaid
- 3,00
Riigihanked
2018–2025 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 24
- Teadaolev maht
- Vähemalt 5,4 mln €
Avaliku sektori maksed
2026
146 tuh € · 166 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 524 809,00 € · puhaskasum 3 194,00 €
müügitulu 540 819,00 € · puhaskasum 4 649,00 €
Varasemad muutused
Ettevõtte aadress muutus: Tartu maakond, Kambja vald, Õssu küla, Viljandi mnt 75/1 · 61713 · kanne 13 · Menetlus: Kanne Ä 20018594 / 14
müügitulu 621 964,00 € · puhaskasum 28 554,00 €
müügitulu 561 397,00 € · puhaskasum 97 078,00 €
müügitulu 596 185,00 € · puhaskasum 68 564,00 €
müügitulu 580 139,00 € · puhaskasum 84 455,00 €
müügitulu 187 953,00 € · puhaskasum 11 642,00 €
müügitulu 312 117,00 € · puhaskasum 64 936,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Tartu maakond, Kambja vald, Soinaste küla, Tuule tn 7 · 61709 · kanne 11 · Menetlus: Kanne Ä 20018594 / 12
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
müügitulu 292 477,00 € · puhaskahjum 17 146,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Tartu maakond, Tartu linn, Tartu linn, E. Wiiralti tn 25 · 51011 · kanne 7 · Menetlus: Kanne Ä 20018594 / 7
Ettevõtte aadress muutus: Tartu maakond, Tartu linn, E. Wiiralti tn 25 · 51011 · kanne 6 · Menetlus: Kanne Ä 20018594 / 6
müügitulu 220 041,00 € · puhaskahjum 16 219,00 €
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
2 · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 15.08.2026