Mari Viik OÜ
Eriarstiabi
Ettevõte kanti registrisse 26 aastat ja 122 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 23.05.2019: Eriarstiabi teenused.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 408 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 333 157,00 | 385 335,00 | 545 213,00 | 610 322,00 | 589 821,00 |
| Ärikasum (€) | 128 155,00 | 147 700,00 | 202 338,00 | 213 690,00 | 157 984,00 |
| Puhaskasum (€) | 107 981,00 | 126 926,00 | 177 975,00 | 181 792,00 | 104 256,00 |
| Varad (€) | 101 661,00 | 178 342,00 | 281 331,00 | 317 292,00 | 338 341,00 |
| Kohustised (€) | 15 711,00 | 48 604,00 | 75 118,00 | 69 287,00 | 186 080,00 |
| Omakapital (€) | 85 950,00 | 129 738,00 | 206 213,00 | 248 005,00 | 152 261,00 |
| Raha (€) | 58 562,00 | 95 639,00 | 200 419,00 | 216 798,00 | 249 062,00 |
| Töötajate arv | — | — | 3,00 | 3,00 | 3,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 338 tuh €
- Omakapital
- 152 tuh €
- Kohustised
- 186 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (23)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanne2002. aasta aruanne2001. aasta aruanne2000. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Riiklikud maksud
- 26,7 tuh €
- Tööjõumaksud
- 16,2 tuh €
- Töötajaid
- 3,00
Riigihanked
2018–2021 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 2
Avaliku sektori maksed
2026
408 tuh € · 94 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 589 821,00 € · puhaskasum 104 256,00 €
müügitulu 610 322,00 € · puhaskasum 181 792,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 545 213,00 € · puhaskasum 177 975,00 €
müügitulu 385 335,00 € · puhaskasum 126 926,00 €
müügitulu 333 157,00 € · puhaskasum 107 981,00 €
müügitulu 261 269,00 € · puhaskasum 48 353,00 €
müügitulu 253 735,00 € · puhaskasum 57 902,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Lääne-Viru maakond, Rakvere linn, E. Vilde tn 2a/1 · 44310 · kanne 6 · Menetlus: Kanne Ä 40011178 / 6
müügitulu 282 238,00 € · puhaskasum 65 918,00 €
müügitulu 284 266,00 € · puhaskasum 58 703,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Lääne-Viru maakond, Rakvere linn, Tuleviku tn 8 · 44312 · kanne 4 · Menetlus: Kanne Ä 40011178 / 4
müügitulu 320 347,00 € · puhaskasum 126 577,00 €
12 · kanne 2
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
2 · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 01.08.2026