Osaühing Aminolte
Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
Ettevõte kanti registrisse 26 aastat ja 102 päeva tagasi.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 26,9 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 354 651,00 | 250 490,00 | 756 922,00 | 355 024,00 | 605 152,00 |
| Ärikasum (€) | 125 100,00 | 464 564,00 | 162 736,00 | 208 146,00 | 402 168,00 |
| Puhaskasum (€) | 108 355,00 | 444 250,00 | 125 086,00 | 176 536,00 | 384 352,00 |
| Varad (€) | 2 892 590,00 | 3 541 238,00 | 3 343 981,00 | 3 204 027,00 | 3 068 243,00 |
| Kohustised (€) | 1 486 362,00 | 1 690 760,00 | 1 368 417,00 | 1 051 927,00 | 531 791,00 |
| Omakapital (€) | 1 406 228,00 | 1 850 478,00 | 1 975 564,00 | 2 152 100,00 | 2 536 452,00 |
| Raha (€) | 51 336,00 | 84 801,00 | 82 070,00 | 149 011,00 | 72 472,00 |
| Töötajate arv | — | — | 1,00 | 1,00 | 0,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 3,1 mln €
- Omakapital
- 2,5 mln €
- Kohustised
- 532 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (23)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanne2002. aasta aruanne2001. aasta aruanne2000. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 13,4 tuh €
- Riiklikud maksud
- 335 €
- Tööjõumaksud
- 0 €
Avaliku sektori maksed
2026
26,9 tuh € · 4 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
Ettevõtte aadress muutus: Pärnu maakond, Häädemeeste vald, Uulu küla, Soometsa tee 11 · 86502 · kanne 18 · Menetlus: Kanne Ä 30014123 / 19
müügitulu 605 152,00 € · puhaskasum 384 352,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 355 024,00 € · puhaskasum 176 536,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
müügitulu 756 922,00 € · puhaskasum 125 086,00 €
müügitulu 250 490,00 € · puhaskasum 444 250,00 €
müügitulu 354 651,00 € · puhaskasum 108 355,00 €
müügitulu 547 478,00 € · puhaskasum 198 844,00 €
müügitulu 243 355,00 € · puhaskasum 327 254,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Pärnu maakond, Häädemeeste vald, Massiaru küla, Töökoja · 86004 · kanne 12 · Menetlus: Kanne Ä 30014123 / 13
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
müügitulu 302 138,00 € · puhaskasum 91 620,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Pärnu maakond, Häädemeeste vald, Papisilla küla, Hoidla · 86013 · kanne 11 · Menetlus: Kanne Ä 30014123 / 12
Ettevõtte aadress muutus: Pärnu maakond, Häädemeeste vald, Papisilla küla · 86001 · kanne 10 · Menetlus: Kanne Ä 30014123 / 11
müügitulu 188 244,00 € · puhaskasum 385 102,00 €
müügitulu 149 531,00 € · puhaskasum 10 456,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
10 · kanne 4
15 · kanne 3
15 · kanne 2
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
2 · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 06.08.2026